2pilne PYTANIA
#61
Ok restart zrobiony.
Wszystko gra. kwadraczyk odhaczony.
Brak wirusów.
Jesteś świetny. Wielkie podziękowania ode mnie.

To co mam zrobić z tym metinem? Abym już był pewny że nie mam keylogga?Kurde..;/
HELP
Odpowiedz
#62
jeszcze jedno..........malwarebytes antimalware aktualizowałeś przed skanowaniem?

co do metina to nie wiem nawet co to jest..........zainstaluj sobie obok aviry jako zaporę PC TOOLS bo jak sam pisałeś jesteś zielony a ona jest prosta w obsłudze,możesz zainstalować na keyloggery Defensewalla też jest prosty w obsłudze i w promocji darmowy,ale wcześniej poczytaj o nim na naszym forum

program całkowicie legalnie i za darmo możesz pobrać tutaj
2009/12/defensewall-hips-v256-za-freeedycja.html
co do metina może zmień raz jeszcze hasło,teraz masz pewność że komp jest czysty
Odpowiedz
#63
Malwarybytes nic nie robilem po prostu przeskanowalem opcja "pelny skan"
Ok pc tools zainstalowany Wink
Odpowiedz
#64
Więc powtórz skanowanie malwarebytes.........ale wczesniej uaktualnij bazy malware(syfu)jest tam opcja UPDATE,albo coś w tym stylu"uaktualnij"
bazy muszą być aktualne..............za każdym razem jak będziesz robił skan MBAM musisz uaktualniać bazy,
komp działa normalnie?
Odpowiedz
#65
zainstaluj zemane wykrywa keylogery

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tylko uważnie czytaj komunikaty bo metin tezą przechwytuje naciśnięcia klawiszy i jak zobaczysz o tym informacje to go nie usuwajTongue
program jest płatny ale trial wystarczy po kilku dniach powinieneś już mieć kompa wolnego od keyloggerów
Odpowiedz
#66
dzieki wam ogromne
Odpowiedz
#67
okokok
Odpowiedz
#68
Jak masz jakieś jeszcze wątpliwości daj logi z HijacThisa i sprawa się wyjaśni czy jeszcze czegoś nie masz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości