Defensewall 2.56 +Outpost Firewall free (ZoneAlarm free)?
#1
Co myślicie o takim zestawie Defensewall 2.56+Outpost Free lub ZoneAlarm free?,mam kilka pytań co do Defensewalla,czy wersja 2.56 free dużo się różni od wersji 3?,mogę spokojnie uruchamiać w piaskownicy np wirusy jako niezaufane bez konsekwencji dla systemu w postaci infekcji?,możecie mi upnąć darmową wersję DW z Gizmo na jakiś darmowy serw? no i jaki firewall jest według was lepszy oczywiście bez HIPSA ZoneAlarm czy Outpost firewall free?

P.S jako skanerów na żądanie używam MBAM i Hitmana Pro.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#2
Zestaw lekki i bardzo skuteczny,poelcam............Jurek używa i sobie chwali.
Dw jest bezobsługowy praktycznie..i darmowy(edycja SE)

Polecam GrinGrinGrinGrinGrin
2009/12/defensewall-hips-v256-za-freeedycja.html

masz tam link do programu,w srodku paczki jest plik spolszczający,na blogu instrukcja gdzie masz ten plik skopiowac
Odpowiedz
#3
Zarz pewnie pojawi się Jurek i Ci odpowie. Z firewalli wybrałbym outposta.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#4
Serafin napisał(a):Zarz pewnie pojawi się Jurek i Ci odpowie. Z firewalli wybrałbym outposta.


Zastanawiam się Serafin, czy jesteś w tym przedświątecznym okresie dowcipny, czy złośliwy Grin

Jeżeli chodzi o zaporę sieciową współpracującą z DW, to ważne jest, aby monitorowała połączenia przychodzące i wychodzące, zamykała i ukrywała porty, nie obciążała kompa i netu oraz uniemożliwiała wyłączenie. Dla mnie ważne jest także, to aby zadawała jak najmniej pytań i nie powodowała konfliktów z innymi programami. Z wszystkich firewalli, które testowałem z DW (Comodo, OA Free, PC Tools, Privatefirewall, ZA Free, Ashampoo, NetVeda Safety Net, Sunbelt, Look ''n'' Stop), wybrałem Outposta Free.
Odpowiedz
#5
@Jurek może testowałeś DW 3 betę?,dużo się różni od wersji 2.xx?,mogę uruchamiać w piaskownicy np wirusy jako nie zaufane bez szkody dla systemu w postaci infekcji?,czy jak pliki według mnie nie szkodliwy przeniosę do systemu to po opróżniu piaskownicy nadal będzie w systemie?,jak wygląda sprawa ze ściąganie plików przez uTorrenta,warto go izolować jeśli nie ściągam cracków itp?,jest dostępna opcja dodania programów np MBAM czy AQQ do zaufanych żeby np nie wywaliło mi baz wirusów z MBAM?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#6
baldys15 napisał(a):@Jurek może testowałeś DW 3 betę?,dużo się różni od wersji 2.xx?,mogę uruchamiać w piaskownicy np wirusy jako nie zaufane bez szkody dla systemu w postaci infekcji?,czy jak pliki według mnie nie szkodliwy przeniosę do systemu to po opróżniu piaskownicy nadal będzie w systemie?,jak wygląda sprawa ze ściąganie plików przez uTorrenta,warto go izolować jeśli nie ściągam cracków itp?,jest dostępna opcja dodania programów np MBAM czy AQQ do zaufanych żeby np nie wywaliło mi baz wirusów z MBAM?


Testowałem i pod względem ochrony DWPF jest znakomity. Można uruchomić w nim jako niezaufany każdy plik bez ryzyka infekcji. Oczywiście instalacja większości softów zostanie przerwana, ponieważ DW nie jest piaskownicą, tylko hipsem. Z uTorrenem nie ma problemu. AQQ nie używam.
Osobiście wolę jednak stabilną i darmową wersję DW 2.56 z Outpostem Free bez hipsa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości