Problem z Buffer Zone Pro
#1
Witam jestem szczęśliwym użytkownikiem Buffer Zone Pro,ogólnie jest spoko nawed testowałem go na różnych wiruskach i nic nie przepuściłWink,ale mam mały problem tzn 2 problemy,jak zamykam BESTPlayera to pojawia się taki napis:

There are still active COM objects in this aplication.One or more clients may
have references to these objects so manually closing this aplication may cause those client aplication(s) to fail.

Are you sure you want to close this aplication?

klikam ok się zamyka,a jak kliknę no to działa nadal w tle...,znika odtwarzacz tylko w tle słychać dzwięk.,podczas otwierania przez Program nie bezpośrednio przez film nie ma tego problemu.
Program jest dodany do zaufanych i jest "odpalany" poza piaskownicą.
Nie mogę także otworzyć archiwum np zip poza piaskownicą,robię to samo co powyżej i jest lipa,nie idzie ni jak.

2 Problem jest poważniejszy,nie mogę otworzyć obrazków np tapet z tej strony:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ściągam plik,klikam move to outside BufferZone i nic nie przechodzi poza piaskownicę,próbuję otworzyć plik w piaskownicy to samo.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#2
dziwne,rozumiem że reinstalacja programu nie pomogła tak?(zarówno BF jak i Best palyera)
Odpowiedz
#3
U mnie problem podobny występował w przypadku BestPlayera. Też pojawiał się taki komunikat.. Innych problemów nie zauważyłem w czasie używania BZ.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#4
jeśli chodzi o BESTPlayer''a to mogę normalnie odtwarzać filmy wszystko jest ok,tylko pojawia się ten komunikat co powyżej jak zamykam program klikam ok i się zamyka,ale nie wiem czemu się pojawia...wcześniej miałem zaznaczoną opcję HIPS''a,wyłączyłęm i było ok,ale teraz znowu się pojawia.
Macie może rady co do tych problemów z archiwami Zip i z obrazkami?

P.S Bestplayera nie mogę odinstalować,bo to program typu portable,nie można zainstalować/odinstalować,spróbuje odinstalować BufferZone Pro

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#5
Ja normalnie też mogłem odtwarzać filmy. Tylko przy zamykaniu dostawałem ten komunikat

Zauważyłem że jest problem z odinstalowaniem BZ. Dałem usuń program. Niby usunęło. Komputer zrestartowałem a program dalej siedzi Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#6
mam kolejny problem,ściągnąłem sobie programik z tej strony:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ściągam go,próbuje odpalić i pisze,że nie mam uprawnień do otwierania tego pliku....przenieść poza piaskownicę nie mogę,ani odpalić poza piaskownicą...kurde programik bardzo dobry,bardzo mało zużywa ramu,nie muli i jest efektywny,ale te problemy mnie trochę denerwują.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#7
wyłącz BF i sprawdz czy możesz zainstaloawć program
Odpowiedz
#8
a czy to nie jest jakiś badziew??
Odpowiedz
#9
@martini właśnie po to jest piaskownica do testowania takiego "badziewia" m.inSmile,jak się okaże,że badziew to klikam empty buffer zone i nie ma tego badziewiaGrin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#10
ja tez się bawie zabawkami w piaskownicy.. mam pełno piasku.. Tongue
pytałem tylko z ciekawości.. bo jeśli tak to zamaskuj link..
Odpowiedz
#11
baldys15 napisał(a):@martini właśnie po to jest piaskownica do testowania takiego "badziewia" m.inSmile,jak się okaże,że badziew to klikam epmty buffer zone i nie ma tego badziewiaGrin


Nie wiem jak ty ale ja wolałbym programy na wirtualnej maszynie przetestować niż za pomocą piaskownicy Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#12
na VT

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wykrywa tylko McAfee-GW-Edition.. Może to fp albo..
Odpowiedz
#13
poza piaskownicą nie ma żadnych problemów,ale poco będę wyłączał Buffer Zone''a jak jest opcja przeniesienia pliku poza piaskownicę?

P.S odinstalowałem program Total Uninstallerem,przeczyściłem rejestr,mogę wypakować program z archiwum ZIP i przenieść poza piaskownicę,ale nie mogę archiwum przenieść poza piaskownicę,także nie mogę przenosić obrazków poza Sandboxa''a,nawed otwierać nie mogę obrazków w piaskownicy,nie mogę przenieść poza piaskownicę nawed plików torrent...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#14
Chciałem napisać o moim problemie więc się zarejestrowałem się na forum BufferZone i dziwne,próbowałem się zalogować,ale nie mogę bo moje konto jest.....nieaktywne...dostałem wiadomość na meila,że się zarejstrowałem,ale moje konto jest nieaktywne tzn nie przyjmuje moich danych czyt loginu i hasła......ręce opadają,taki dobry program.

P.S sorry za post pod postem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#15
przecież piszesz...........może napisz to w dziale uwagi
Odpowiedz
#16
mi chodzi o forum na trustware.com BufferZone

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#17
zarejestruj się raz jeszcze,ale czy ci tam pomogą to nie wiem
Odpowiedz
#18
Problem mam niejaki...BZ próbowałem, ale instalacja zakończyła się błędem. Było to jakieś 2 tygodnie temu, a do tej pory, kiedy skanuję rejestr widzę wpis pozostawiony przez ten program:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\BufferZone
Wpis ten usuwałem już kilkakrotnie, a on wciąż "wiecznie żywy". Sprawdzałem ewentualne pozostałości Autoruns,OTL i Gmerem, robiłem również raport systemowy System Explorer...żaden plik nie jest skojarzony z BufferZone. Ktoś może mi pomóc wywalić to na stałe?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#19
Też go mam a skanowałem za pomocą Eusing i Glary. I nadal siedzi.
Odpowiedz
#20
No to baaardzo nieeleganckie ze strony BZ...ja używałem do wywalenia wpisu Glary, Eusing, Regseekera, Argente, Vit Registry, JV16...wywalałem ręcznie z edytora rejestru...a on się wciąż odnawia. To wkurzające nieco...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości