Kaspersky Internet Security 2010 Sandbox Test PL
#21
Jurek napisał(a):
Meir napisał(a):Jurek wiesz jaką darzę Cię sympatią...a ostatnio po tym jak zostałeś: Generałem Forum Avira również wielkim szacunkiem...ale będę bronił KIS-a...nie wiem czy chroni w 100%...ale jest bardzo skuteczny pakiet o czym przekonałem się sam przez kilka lat użytkowania.


Nigdy Meir nie pisałem, ze KIS, to słaby pakiet a wręcz przeciwnie. Przysnąłeś trochę i nie wiesz czego dotyczy spór. Chłopaki będąc pod wrażeniem filmu Eru, doszli do wniosku, że sandbox Kasperskiego zapewnia idealną ochronę przed wirusami a ja po prostu się z tym nie zgadzam. Przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo Smile


Nie ja tylko się utwierdziłem w przekonaniu,że sandbox Kisa jest szczelny bo sam testowałem na malware, zbyszek też i mi pisał na Pw, czullo też bawił się sandboxem i nikomu nic nie wpuściłSmile No cóż według Jurka lab liczący 1.5 tysfachowców nie umie skonstruować sandboxaSmile mocne
Odpowiedz
#22
Chłopaki to wszystko jest bez sensu...może zaczniemy polemizować przy jakiejś poważniejszej
infekcji...z tego co pamiętam nikt z nas nie założył tematu: Pomocy !!!...Więc o co chodziSmile?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#23
Jurek potrzebuje pomocy.
Odpowiedz
#24
Nie masz co gadać z betonem on wie swoje i go nie przekona nawet jak jest napisane czarne na białym. On ma w domu ołtarzyk DW i się modli do niego Grin Tyle ze używa kradzionej wersji buhahah Na tym forum tylko Ceer ma licencje
Odpowiedz
#25
ile razy mam Wam jeszcze napisać, żebyście nie bili Jurka - sory, generała Jurka.

Dał Wam test, o tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i co sie czepiacie?

..a, ja też mam licencje na DW (ale nie używam)
Odpowiedz
#26
Niejasna metodologia testu, do tego 36 zagrozen co to ma byc ? zal.ru
Odpowiedz
#27
Nasz Generał przedstawił nam na forum teze ,że ludzie piszą ,że sandbox Kisa jest dziurawy, ale dalej nie mam dowodów kto, gdzie , kiedy pisze z linkami. Jak ich nie mam to znaczy ,że to nie prawda, sam sobie wyobraża pewne rzeczy, widzi czego my nie widzimy. Po 2 metodologia testu nie jest w pełni dobrze wyjaśniona.
Odpowiedz
#28
A ja napisze ze DW jest dziurawy Grin
Odpowiedz
#29
asg napisał(a):ile razy mam Wam jeszcze napisać, żebyście nie bili Jurka - sory, generała Jurka.

Dał Wam test, o tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i co sie czepiacie?

..a, ja też mam licencje na DW (ale nie używam)


czullo napisał(a):A ja napisze ze DW jest dziurawy Grin


zbulwersujesz Jurka i co będzieWink
Odpowiedz
#30
napisze wiecej, nie dosc ze dziurawy, drogi (40$), to jeszcze nie wspolpracuje z wieloma programami i powoduje BSOD Grin
Odpowiedz
#31
czullo napisał(a):napisze wiecej, nie dosc ze dziurawy, drogi (40$), to jeszcze nie wspolpracuje z wieloma programami i powoduje BSOD Grin


Nie posiadam uprzedzeń do żadnej firmy czy programu zabezpieczającego. Przetestowałem tego badziewia przez kilkanaście lat bardzo dużo. Dla mnie DefenseWall jest swoistym fenomenem w dziedzinie zabezpieczeń. Mały leciutki i bezobsługowy programik, stworzony przez jednego człowieka przy współpracy grupy testerów, który zapewnia stuprocentową ochronę komputera przed olbrzymią ilością starych, nowych i jeszcze nieznanych wirusów, nie tylko z netu ale także z dysków wymiennych.
Wersja stabilna DW 2.56 działa bez zarzutów a co do błędów DWPF Beta, to tylko debil może mieć zastrzeżenia.
Uważam, że cena 40 $ nie jest wcale wysoka, biorąc pod uwagę walory tego hipsa z piaskownicą a w przyszłości hipsa z piaskownicą i z firewallem. Jest to jedyny program zabezpieczający za który byłbym w stanie zapłacić Smile
Odpowiedz
#32
Byłbyś w stanie zapłacićczyli na chwile obecnąużywasz kradziona wersje DwSmile
Odpowiedz
#33
LikwidatoR napisał(a):Byłbyś w stanie zapłacićczyli na chwile obecnąużywasz kradziona wersje DwSmile


Na razie testuję a gdy dorobię do skromnej emerytury, to z miłą chęcią zakupie licencję Smile
Odpowiedz
#34
Jurek napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):Byłbyś w stanie zapłacićczyli na chwile obecnąużywasz kradziona wersje DwSmile


Na razie testuję a gdy dorobię do skromnej emerytury, to z miłą chęcią zakupie licencję Smile


To do roboty szoruja nie siedź na forum pół dnia i się dziwisz, że kasy nie masz. Sama Ci nie wpadnie. Wypad do pracySmileSmile
Odpowiedz
#35
LikwidatoR napisał(a):To do roboty szoruja nie siedź na forum pół dnia i się dziwisz, że kasy nie masz. Sama Ci nie wpadnie. Wypad do pracySmileSmile


Na razie muszę być w domu ale na wiosnę biorę się do roboty Smile
Odpowiedz
#36
Jurek nie uzywa wersji testowej tylko wersje kradziona Grin
Odpowiedz
#37
to dzwońcie na 997 bo to straszna rzecz!
Odpowiedz
#38
Wiem ,że kradziona bo trial ma 30 dni a on od dawna używaDw z przerwami więc trial się dawno skończył. Chyba,że jest możliwość po reinstalacji i ponownej instalacji licznik się zeruje i dalej ma się 30 dni chyba ,że tak w co watpie bo nikt by nie kupował DwSmile Na Polskie prawie 120 zl to kosztuje trochę dużo. Wole minimalnie dołożyć jakbym musiał to zakupiłbym Kisa bo mam piaskownice, bardzo dobry Fw z Hipsem klasycznym+ Av a w Dw tylko Hip z piaskiem i wątpliwy Fw więc się zbytnio nie kalkuluje. Nawet OA++ się też opłaca niż DWSmile
Odpowiedz
#39
to oczywiste ze używa cracka
Odpowiedz
#40
czullo to po prostu straszne cóż za niegodziwiec z niego o ile to co piszesz to prawda a teraz mi powiedz co to wnosi do tematu o sandboxie kasperskyego ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości