Windows Search 4.0 XP
#1
instalowałem łatki na szybko i oczywiście zinstalowało się to badziewe - oczywiście mógłbym to odinstalować w dodaj/usuń ale ta menda grozi mi, że jeśli usunę WS 4.0 to przestaną działać inne łatki, które instalowały się wraz z tym syfem. Czytałem, na forum chip.de, że jest to prawda - ma ktoś pomysł jak to usunąć bez konsekwencji?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
#2
to się wyłącza nie trzeba usuwać
#3
Ja to po prostu wywaliłem bo mi się w firmie automatycznie zainstalowało i wszystko chodzi. Wydaje mi się, że nie rozwali to systemu. Komunikat, że nie będą działać inne aktualizacje jest zawsze. Ale...nie sugeruj się tym co napisałem. Może ktoś jest mądrzejszy.
#4
zord napisał(a):to się wyłącza nie trzeba usuwać


wyłączyłem w autostarcie a i tak startuje z win - zobacz załącznik.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
#5
bierni86 napisał(a):
zord napisał(a):to się wyłącza nie trzeba usuwać


wyłączyłem w autostarcie a i tak startuje z win - zobacz załącznik.



to jeszcze gdzieś trza wyłączyć kiedyś to miałem i wyłączyłem
#6
Start -> uruchom -> services.msc -> zatrzymać i wyłączyć usługę Windows Search
Vences
#7
Gdy pierwszy raz się mi zainstalowało to „badziewie”, to też wywaliłem to czym prędzej (brak zastosowania, niepotrzebnie zajmowane miejsce na dysku...), ale teraz, po kilku(nastu) miesiącach, nie wyobrażam sobie życia bez Windows Search, szczególnie gdy mam Office 2010, a ponadto dysk większy (+1TB ;-)

PC-ta mam trochę za słabego na Windows 7, więc w połączeniu z Office 2010, jest to jakaś alternatywa... :-)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości