G Data 2010 - wasze spostrzeżenia
#1
Jak wam się sprawuję ten program. Mam go zainstalowanego od kilkunastu minut. Wywaliłem NOD32 a w jego miejsce dałem G Datę.
Komp po instalacji nie zawiesza się, nie przymula. Chodzi tak samo jak przy NOD32.

Ogólnie rzecz biorąc za darmo na 6 miechów opłaca się. Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#2
Kiedyś używałem starszej wersji i nie przypadła mi do gustu.
Odpowiedz
#3
Jaki jest adres supportu gdaty żeby podesłać im wirki ? Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#4
zbyszek napisał(a):Jaki jest adres supportu gdaty żeby podesłać im wirki ? Grin


podeślij do bitdefendera i avasta będzie szybciej
Odpowiedz
#5
Nice program , sprzyda sięna pewnoSmile
Odpowiedz
#6
Moim zdaniem to G Data jest lżejsza od KASPERSKYEGO Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#7
serio? jak miałem kiedyś kacpra to straszny mułek był
Odpowiedz
#8
Dlatego nie używam Kacpra Craze
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#9
Oj Panowie ja w Waszym gronie czuję się jak jakiś kompletny konserwatysta i wstecznik, jak zainstalowałem półtorej roku temu Avirę to do tej pory jej nie zmieniałem na nic innego Wink.

No ale kluczyk pobrałem, jak znam życie to oddam komuś kto będzie akurat w potrzebie (tak było z kluczem do NIS).
Odpowiedz
#10
mnie też już nie bawią ciągłe zmiany i testowanie.. zainstalowałem suse i na chwilę obecną mi wystarczy do czasu aż kupię mac-a. Tongue
mam kluczyk do NIS-a jak by ktoś chciał..
Odpowiedz
#11
Gnome napisał(a):Oj Panowie ja w Waszym gronie czuję się jak jakiś kompletny konserwatysta i wstecznik, jak zainstalowałem półtorej roku temu Avirę to do tej pory jej nie zmieniałem na nic innego Wink.

No ale kluczyk pobrałem, jak znam życie to oddam komuś kto będzie akurat w potrzebie (tak było z kluczem do NIS).


bo avira jest najlepszaGrinGrinGrinGrinGrinGrin
Odpowiedz
#12
martini napisał(a):mnie też już nie bawią ciągłe zmiany i testowanie.. zainstalowałem suse i na chwilę obecną mi wystarczy do czasu aż kupię mac-a. Tongue
mam kluczyk do NIS-a jak by ktoś chciał..

A masz na dysku Windows?
Odpowiedz
#13
nie..
Odpowiedz
#14
Uff to dobrze.
Odpowiedz
#15
zawsze miałem jeden system.. albo windows albo linux..
Odpowiedz
#16
A jak tam z zamulaniem komputera?
Mnie śmieszą np. takie wykresy jak daje Norton - ile on to nie zajmuje mało zasobów. Czy ludzie robiący antywiry nie rozumieją, że zużycie zasobów to jedno a wpływ na komputer to co innego. Co z tego, że program zajmuje 10 MB RAM i 5 procent procesora, kiedy np. każdy program się włącza dłużej bo antywirus skanuje.
Ale wracając do tematu. Jakie macie komputery? Nie ma spowolnienia sytemu?
Odpowiedz
#17
nie ma jest dobrze duzo lepiej niż w wersji 2009 nie wspomnę o 2008 co komputer nie dał się zeskanowaćWink
Odpowiedz
#18
Jadę na GDacie od dłuższego czasu. U mnie zastąpiła Kasperskiego a ostatnio wypiera Webroota (WISE 7 Beta został już na 1 kompie, a Webroot AV na 1 z Vistą).
Na moim mam GDNS 2010 (taki kombajn

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

)
Zużycie RAM przez program to w sumie 25 000 K ale 250 000 K na pamięci wirtualnej.
Nie zauważam mulenia itp.
Jedyne problemy z jakimi się spotkałem to przypadki zamrożeń firefoxa i faktyczne zamulanie związane z ustawieniem firewalla powyżej normalnego poziomu z opcją autopilota oraz problem z wystartowaniem niektórych programów które w trakcie uruchamiania modyfikują rejestr i łączą się z netem (przy włączonej ochronie rejestru i autostartu)
Odpowiedz
#19
W sumie to Norton, którego posiadam sprawuje się nieźle ale u mnie powoduje jakiś memory leak od czasu do czasu (1,5 GB RAM) a program czasami zabiera prawie cały. Nie wiem w czym tkwi problem. Kacpra też miałem i powodował on zużycie procesora 100% na niektórych konfiguracjach (problem szeroko znany na forum Kasperskiego). Tak więc i z jednego i z drugiego nie jestem zadowolony. Za co te firmy każą sobie płacić w dzisiejszych czasach?
A wracając do Gdaty to zastanawia mnie ten silnik od Avasta (który wg mnie jest bardzo słaby) - skoro program ma 2 silniki (i żaden swój) to po 1: czy nie powoduje to spowolnienia a po 2: czy to rzeczywiście jest skuteczne?
Odpowiedz
#20
co do skuteczności:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości