DefenseWall Personal Firewall v3 - wersje niestabilne
#61
ESET Online Scanner nie wykrywa już wirusa w DWPF.
Odpowiedz
#62
Chcecie wiedzieć ile będzie kosztował DWPF ? 39.95 $ GrinGrinGrinGrin
Odpowiedz
#63
Drogie za bardzo się cenią
Odpowiedz
#64
Nie wroze tej firmie wiecej jak rok, moze dwa funkcjonowania nie dosc ze nie bedzie wersji 64-bitowej to jeszcze cena z kosmosu Grin
Odpowiedz
#65
No gdybym byl uzytkownikiem DW to bym sie nie smial skoro rocznie musial bym bulic 40$ na zabezpieczenie kompa Grin ALe przeciez i tak tylko jedna osoba z tego forum ma licencje reszta to zlodzieje.
Odpowiedz
#66
czullo napisał(a):No gdybym byl uzytkownikiem DW to bym sie nie smial skoro rocznie musial bym bulic 40$ na zabezpieczenie kompa Grin ALe przeciez i tak tylko jedna osoba z tego forum ma licencje reszta to zlodzieje.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie musisz wydawać co roku 40 $. To nie jest program antywirusowy Smile
Odpowiedz
#67
Jurek napisał(a):
czullo napisał(a):No gdybym byl uzytkownikiem DW to bym sie nie smial skoro rocznie musial bym bulic 40$ na zabezpieczenie kompa Grin ALe przeciez i tak tylko jedna osoba z tego forum ma licencje reszta to zlodzieje.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie musisz wydawać co roku 40 $. To nie jest program antywirusowy Smile


owszem musze jesli chce miec aktualna wersje. Bo jak pokazala przeszlosc wersja 2.55 przepuszczala jakiegos syfa a w wersji 2.56 bylo to naprawione. wiec DW jest bardzo podobny do AV w tej kwesti. Jego aktualizacje to takie sygnatury antywirusowe.
Odpowiedz
#68
jakby nie patrzeć to albo jedziesz na darmowych odpowiednikach albo wywalasz kase na legala.. albo korzystasz z promocji oczywiście jak są Tongue
Odpowiedz
#69
czullo napisał(a):No gdybym byl uzytkownikiem DW to bym sie nie smial skoro rocznie musial bym bulic 40$ na zabezpieczenie kompa Grin ALe przeciez i tak tylko jedna osoba z tego forum ma licencje reszta to zlodzieje.


Niezupelnie, to $39 to jednorazowy koszt, coroczna oplata bedzie pewnie w granicach $15 (cos tak kiedys Ilya mowil)
Tak samo jak jednorazowa oplata w przypadku wersji HIPS jest $29, a co roku placisz $11.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#70
W takim razie zwracam honor Creer
Odpowiedz
#71
RaportujęSmile:

DWPF z połączeniu z NOD32 wywala BSOD: Page_Fault_in_Nonpaged_area...
Sam DWPF też w ciągu ostatniego tygodnia pokazał mi takiego bluescreenaSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#72
a mi w aqq nie działa przesyłanie plików w jabblerze fw blokuje a nie mogę uruchomić jako niezaufany bo wtedy wcale nie działa
tak że następny program do działania którego niezbędne jest wyłączenie firewalla

I mam jeszcze pytanie odnośnie tego kiedy DW pyta o to cz instalator uruchomić jako zaufany bo raz pyta raz uruchamia jako zaufany bez pytania potem znowu bez pytania uruchamia jako niezaufany
Odpowiedz
#73
W ogóle Ci nie działa jako niezaufany czy tylko nie działa przesyłanie plików ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#74
jako niezaufany nie działa w ogóle

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


jako działa jako zaufany to firewall blokuje przesyłanie plików
Odpowiedz
#75
No to mamy problem...bo mi działa normalnie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

BTW.czym wyłączyłeś reklamyTongue?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#76
może dlatego że masz normalnie zainstalowany ja mam program razem z profilem na innym dysku
a reklamy wyłączyłem wpisami do pliku hosts
Odpowiedz
#77
Kombinujesz Zord...kombinujesz:p
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#78
nie kombinuje mam to dla wygody program działa mi na obu systemach po reinstalu też wystarczy tylko wyciągnąć skrót na pulpit i to wsio w razie czego moge też wrzucić ten folder na pendrive i będę miał działający program z kontaktami wtyczkami i archiwum w wersji portable
Odpowiedz
#79
W Minefield po uruchomieniu pluginów w osobnych procesach przeglądarka się zawiesza pomaga jedynie uruchomienie w trybie zaufanym...
Odpowiedz
#80
zord napisał(a):W Minefield po uruchomieniu pluginów w osobnych procesach przeglądarka się zawiesza pomaga jedynie uruchomienie w trybie zaufanym...


Problemy bety z betą Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości