DefenseWall Personal Firewall v3 - wersje niestabilne
#21
Meir jest gorszy od fanatyków religijnych...
Odpowiedz
#22
No to jak jesteś poważny to wywal Kaspra i zainstaluj DWPFTongue
czullo napisał(a):Meir jest gorszy od fanatyków religijnych...

Czullo-czytamy regulamin...czytamy regulaminSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#23
więcej tego typu programów i będzie winda szybciej chodziła
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#24
Co do regulaminu, to 8 jest najczęściej łamany. Mi się dostało za 9 Smile.
Odpowiedz
#25
Tak Polak900...w porównaniu do AV+FW...różnica(jak to mówił klasykSmile) jest porażającaSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#26
Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle Grin Oby poprawili błędy do wersji finalnej.
SpyShelter Firewall, Sandboxie, 1Password, Keriver 1-Click Restore Pro, HitmanPro, SecurityKISS, Bitdefender TrafficLight, Adblock Plus, ScriptSafe, DISCONNECT
Odpowiedz
#27
Jest to pierwszy w historii HIPS z piaskownicą z pełnowartościowym firewallem i to jeszcze w wersji beta. Radziłbym kolegom powstrzymać się jeszcze z krytyką a poza tym przypominam, że występuje także DW bez firewalla w wersji stabilnej do którego można doinstalować sobie dowolną zaporę.
Ja poczekam na finalną i spolszczoną wersję a gdy będą występować w niej poważne błędy, coby wcale mnie bardzo nie zdziwiło, to powrócę do DW z Comodo FW lub inną zaporą. Czekam także na premierę GW 3 z poprawioną ochroną dysków wymiennych, choć wątpię aby wprowadzono w nim izolację plików przenoszonych pomiędzy partycjami a szkoda.
Odpowiedz
#28
Test CLT:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#29
Creer napisał(a):Test CLT:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



maly OT: jaka muzyczka jest w tle ?
Odpowiedz
#30
to ja też nakręciłem filmika Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#31
łaaaaaaaa dobre............beta to beta ma do tego prawo
Odpowiedz
#32
czullo napisał(a):
Creer napisał(a):Test CLT:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



maly OT: jaka muzyczka jest w tle ?


Jay-Z-Empire State Of Mind (ft Alicia Keys)
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#33
tak myślałem że to Jan Z

mam pytanko odnośnie tej wersji publicznej DWFW

czy były wprowadzane jakieś zmiany,czy może jest to wersja stara(1 ze skórką)
Odpowiedz
#34
jakieś zmiany były bo są nowsze wersje plików
Odpowiedz
#35
lunatic, byly zmiany i to nawet calkiem sporo.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#36
dzięki za infoSmileSmileSmileSmileSmile
Odpowiedz
#37
LikwidatoR napisał(a):zanosi się ,że DW3 to atrapa pełna błędów. Można wybaczyć bo to Beta, ale jeśli w wersji Final będą takie jazdy toprogram do kosza.


nie doświadczyłem jak na razie żadnych błędów. jeśli program będzie się spisywał jak należy to myślę, że można zapłacić chłopakowi tą symboliczną sumę za kawał dobrej roboty. (3w1 jakby nie patrzeć).
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#38
DW3 ma problemu z działaniem z następującymi aplikacjami: IE, Flash Player, Avast, Avira, AdMuncher, PerfectDisk, O&O. Oprocz tego u wielu osób następuje zanik połączenia internetowego.
Odpowiedz
#39
czullo napisał(a):DW3 ma problemu z działaniem z następującymi aplikacjami: IE, Flash Player, Avast, Avira, AdMuncher, PerfectDisk, O&O. Oprocz tego u wielu osób następuje zanik połączenia internetowego.


Wiekszosc wymienionych problemow ma byc naprawionych w kolejnym bulid''zie public bety. Cierpliwosci.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#40
Chociaż byłem tu już traktowany w obronie DWPF jako fanboy i fanatyk religijnyTongue...to muszę przyznać rację,że z tym pakiecikiem jest na razie droga cierniowa...kilka razy z rożnych powodów już go odinstalowywałem...mam nadzieję,że finał będzie pozbawiony tych wszystkich chorób wieku dziecięcegoSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości