Skąpiec: 10 najczęściej kupowanych antywirusów
#1
Oto szczegółowa lista najczęściej kupowanych antywirusów:

1. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
2. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
3. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
4. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
5. Eset NOD32 Antivirus System - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
6. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
7. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
8. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 36-miesięczna
9. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
10. Eset NOD32 Antivirus System - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Dozamet1 napisał(a):Oto szczegółowa lista najczęściej kupowanych antywirusów:

1. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
2. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
3. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
4. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
5. Eset NOD32 Antivirus System - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
6. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
7. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
8. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 36-miesięczna
9. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
10. Eset NOD32 Antivirus System - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



hehe czytałem to dziś, miałem nawet wsadzić newsa na forum , ale zmieniłem zdanie. Ciekawe wyniki w sumieWink Nortonik na czeleSmile
Odpowiedz
#3
LikwidatoR napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):Oto szczegółowa lista najczęściej kupowanych antywirusów:

1. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
2. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
3. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
4. Symantec Norton Antivirus 2010 - wersja Box 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
5. Eset NOD32 Antivirus System - wersja Box 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
6. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
7. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
8. Eset NOD32 Antivirus System 4.0 - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 36-miesięczna
9. Kaspersky Anti-Virus 2010 - wersja upgrade 3-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna
10. Eset NOD32 Antivirus System - wersja upgrade 1-stanowiskowa, licencja 12-miesięczna


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



hehe czytałem to dziś, miałem nawet wsadzić newsa na forum , ale zmieniłem zdanie. Ciekawe wyniki w sumieWink Nortonik na czeleSmile


Ale w dziesiątce jest aż pięć Esetów, trzy Kaspeczaki i tylko dwa Nortony Smile
Odpowiedz
#4
a czytaliście rankingi KŚ?? Eset nie bierze w nich udziału, ponieważ u naszysz zachodnich sąsiadów jest mało popularny...a u nas wręcz odwrotnie...
Odpowiedz
#5
mnie dziwi, że Norton go wyprzedza.
Swoją drogą - skąd ta popularność Eseta u nas. Teraz już ani nie jest najlżejszy, a najskuteczniejszy to nigdy nie był.
Odpowiedz
#6
asg napisał(a):Swoją drogą - skąd ta popularność Eseta u nas. Teraz już ani nie jest najlżejszy, a najskuteczniejszy to nigdy nie był.


Długo używałem Noda i trochę też ESET SS i muszę przyznać, że spisywał się bardzo dobrze. Wielu moich znajomych stosuje go prywatnie i w firmach i są zadowoleni, czego nie można powiedzieć np. o Nortonie czy GDacie.
Jeżeli chodzi o skuteczność, to w połączeniu z heurystyką i blokadą pena spisuje się nieźle, choć na podstawie niektórych testów można odnieść inne wrażenie.
Mimo wszystko jak każdy AV jest zawodny Smile
Odpowiedz
#7
To jasne, że to dobry program. Ale nie ma między nim a resztą aż takiej różnicy, żeby tak dystansował resztę w Polsce. Ciekaw jestem jak to wygląda w innych landach.
Podobnie u nas jest z VW. To auto u nas zawsze się sprzeda choć prowadzi się jak taczki.
Odpowiedz
#8
NOD jest praktycznie bezobsługowy i w firmach to się liczy. Jest cichy i szybki. A co vw to mam trochu inne zdanie. Crafterem zrobiłem 40tyś km w 3m-ce i całkiem fajnie się jeździło mimo że to wielka kobyła.. jest dużo aut które są gorsze..
Odpowiedz
#9
U mnie NOD był cichy aż do przesady Grin
A teraz mam silnik VW w Outlanderze i jest o.k.
Odpowiedz
#10
Bez urazy Asg...ale 2.2 HDI bije na głowę tego niemieckiego klekota pod każdym względemSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości