Co się dzieje?
#1
Dlaczego ktoś z tego forum obraża (nazywa mnie komunistą), insynuuje że jestem alkoholikiem (źle się czułem bo jestem świeżo po anginie, nie było mnie cały tydzień w szkole), jestem niepełnoletni ale dobrze wiem do czego doprowadza alkohol.
Co do jednego z komentarzy:
anonimowy komentatorze - nie wiesz, nie odzywaj się. Przykro mi bardzo że wypisujesz takie rzeczy. Moja matka nie zdążyła z wychowaniem mnie. Jedynie co osiągnąłeś, to rozbudzenie we mnie wspomnień z młodszych lat i żal do świata.
Dziękuję Ci, anonimowy za taki prezent urodzinowy.
#2
Kto Cię tu obraża Adam_993 !? Podaj namiary...zaraz wypunktujemy delikwenta aż mu się odechceSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#3
Jeszcze kilka miesięcy temu była tu właściwie rodzinna atmosfera. Nagle ktoś zaczął na kimś się odgrywać.

Jestem świadom że niedługo znowu pojawi się kolejny komentarz.
To już nie jest takie śmieszne.
#4
yyy gdzie cie ktos niby obraza ?
#5
adam_993 napisał(a):Dlaczego ktoś z tego forum obraża (nazywa mnie komunistą), insynuuje że jestem alkoholikiem (źle się czułem bo jestem świeżo po anginie, nie było mnie cały tydzień w szkole), jestem niepełnoletni ale dobrze wiem do czego doprowadza alkohol.
Co do jednego z komentarzy:
anonimowy komentatorze - nie wiesz, nie odzywaj się. Przykro mi bardzo że wypisujesz takie rzeczy. Moja matka nie zdążyła z wychowaniem mnie. Jedynie co osiągnąłeś, to rozbudzenie we mnie wspomnień z młodszych lat i żal do świata.
Dziękuję Ci, anonimowy za taki prezent urodzinowy.


Czy można Adam pisać na forum anonimowo? Jeżeli tak to administracja powinna dojść do tego.

Ja nie wiedziałem, że jesteś niepełnoletnim abstynentem, dlatego napisał w jednym z komentarzy o kacu, po Twoim stwierdzeniu o złym samopoczuciu po urodzinach. Oczywiście nie anonimowo Grin

Nie przejmuj się! Są w życiu znacznie gorsze rzeczy.
#6
Wejdź sobie na dp, w komentarzach Aviry Free można znaleźć wiele słów o mnie.
#7
najlepszym wyjściem było by tego kogoś olać bo jak widzi że ciebie to rusza to niestety ma pożywkę do dalszego debilowania
#8
ale nie kumam na jakim forum cię obrazają?
#9
Jak mam olać, jak wchodzę w pogawędki i serwują mi porcję bólu z 50 minutowym (?) opóźnieniem? Rozumiem, ktoś nie mógł wiedzieć, ale czy trzeba tak prosto w serce?
#10
adam daj sobie spokój........................przejmujesz się.........
#11
Dziwne...Adam_993 z nikim tu "drze kotów"...więcskąd te złośliwości?
Poza tym skąd zna Twoje nazwisko !?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
#12
może napisz do DB żeby zablokowali możliwość wysyłania komentarzy z jego IP
#13
Nie wiem. Jedynie MateusXz może znać bo mu zaproszenie wysłałem. Może z jakiegoś konkursu (w Interklasie chyba miałem login adam_993 i musiałem wpisać dane swoje i szkoły).
Na pewno nie moi szkolni koledzy, bo wpis o tym że jestem komunistą pojawił się gdy dodałem awatar.
#14
Adam zadzwoń na policje złapią delikwenta Grin
#15
jakiś debil siedzi na tym forum i pewnie on wypisuje te komentarze............zresztą pamiętacie jak było z moim blogiem............jechali po platim.Adam napisz do DP.PL

zresztą że taki portal zezwala na takie komentarze to już przesada
#16
Przecież sam powiedziałeś lunatic ,że po wszystkich jechali na blogu inikt nie narzeka jakośSmile
#17
tak ale głównie po Platim.............i to naprawdę po chamsku,zresztą mniejsza z tym bo już jest spokój ,choćpewnie zaraz po tym co teraz napisałem tajemniczy kałamarz znowu się ujawni
#18
taki to niestety taki mądry to jest przed monitorem
#19
Napisałem do administracji z prośbą o podanie adresu IP. Cóż dziwi mnie jedno. Na forum są tacy którym się nie oberwało.

Jeżeli dostanę ten adres (lub chociaż położenie) wtedy zobaczymy kto będzie się śmiał. Lepiej oczywiście sam IP, wtedy sam się zemszczę.
#20
no taka Plati mimo tego jakoś nie płakał z tego powodu, olał to, płacz OFF a tu inna sprawa trzeba się wyżalić. Zamiast olać to to ten koleś widzi,że Adam się przejmuje to tym bardziej będzie pisać bo wie,że go to rusza. Plati wypiął się na to i przeszło znudziło mu się.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości