Atak hakerów. Wyciekły hasła i loginy Na Allegro, Naszej-Kla
#21
jak na razie szukamy dalej i prym wiodą włosi a za nimi polacy,ło nawet klucze do xpka są z pełnymi danymi
Odpowiedz
#22
Jak ty to robisz?
Odpowiedz
#23
co robię?

a jak szukam ? normalnie sprawdzam listy złamanych loginów i tp
Odpowiedz
#24
Zastanawia mnie to czy jest to wiarygodne info - apropos wycieku tych danych... przeciez liste nickow i hasel (dla wlasnych korzysci) moglby wygenerowac kazdy.
Co mam na mysli piszac o wlasnych korzysciach? To proste - licznik odwiedzin i popularnosc danej strony.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#25
dużo juz nie działa...........ale na większość polskich for można się zalogowac..
Odpowiedz
#26
Skąd wiesz że można?
Odpowiedz
#27

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#28
nom czyli trojan wylapał hasła,więc moja lista jest pełna ............troche na nk allegro orange i duzo na fora warezowe polskie,czyli "jakbyś idioto się zabezpieczył to nie było by problemu"oczywiście te słowa pisze tym co mają w d.........programy zabezpieczające a puzniej płaczą
Odpowiedz
#29
Ratatui napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



To jest najbardziej prawdopodobne, że hasła i loginy zostały wykradzione z komputerów użytkowników, którzy wchodzili na te fora, bez żadnych zabezpieczeń lub ze słabymi.
Odpowiedz
#30
dokładnie,znam ludzi którzy nap robią przelewy nie mając żadnych zabezpieczeń..........jak zadaję pyatnie czy nie martwi się o swoją kaskę uzyskuję odp.typu
- mam mało na koncie
- mnie się to nie przytrafi
co ciekawe stosują loginy typu 123456789 ,imię,nazwisko,data urodzin i td więc nie ma co się dziwić
Odpowiedz
#31
Ja miałem taki przypadek koleś miał hasło jako rok urodzin.
Chwila i owned Smile. Biedak, ale młody jeszcze był/jest.
Odpowiedz
#32
adam_993 napisał(a):Ja miałem taki przypadek koleś miał hasło jako rok urodzin.
Chwila i owned Smile. Biedak, ale młody jeszcze był/jest.


Jakie to ma znaczenie? Wrzucają Ci keyllogera, którego nie wykrywa większość AV i czytają każde hasło.
Odpowiedz
#33
Według Kaspersky Lab za wyciek danych z komputerów użytkownikówodpowiedzialny jest PSW.Win32.Dybalom.aon lub Trojan-PSW.Win32.Dybalom.aoo. Można poczytać artykuł na stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#34
Jurek napisał(a):
adam_993 napisał(a):Ja miałem taki przypadek koleś miał hasło jako rok urodzin.
Chwila i owned Smile. Biedak, ale młody jeszcze był/jest.


Jakie to ma znaczenie? Wrzucają Ci keyllogera, którego nie wykrywa większość AV i czytają każde hasło.


Ale to nie było via keylogger. To było via "brute".
Odpowiedz
#35
Na keyloggera KeyScrambler i nie ma strachu (irytujące jest to, że w czasie grania w gry online trzeba go wyłączać).
Odpowiedz
#36
Gnome napisał(a):Na keyloggera KeyScrambler i nie ma strachu (irytujące jest to, że w czasie grania w gry online trzeba go wyłączać).


Sa jeszcze inne metody - keyloggery hardware''owe, lub wyciek hasel w postaci bazy danych z okreslonej strony WWW - o tyle o ile w pierwszym przypadku, mozesz temu zapobiec, o tyle w drugim jestes bezsilny, skazany na administracje takiej strony.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#37
No cóż niestety nie wszystko jest zależne od nas, dlatego warto zmieniać regularnie hasła.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości