Advanced System Care Promo
#1
dzisiaj nareszcie uruchomili promo. wysłałem sobie kilka kluczyków ale żaden nie chce się zaaktywować - ma ktoś podobny problem?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#2
Bierni, przed aktywacja rozłącz się na chwilę z internetemSmile
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#3
u mnie działa łykłem 4 klucze promo trwa 24 godziny
Odpowiedz
#4
ignatiusdorn napisał(a):Bierni, przed aktywacja rozłącz się na chwilę z internetemSmile


dzięki ignatius, tak jak mówiszSmile
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#5
swoją drogą klucz od raymonda też działa tylko podczas wpisywania klycza trzeba rozłączyć się z netem
Odpowiedz
#6
Wersja Pro w zasadzie poza tym, że można ustawić automatyczne dbanie o system nie oferuje nic więcej, prawda Bierni?
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#7
deep scan,automatyczne aktualizacjie i td
Odpowiedz
#8
ma deep scan w skanerze rejestru i znajduje wtedy więcej miejmy nadzieje że błędnych wpisów Tongue
Odpowiedz
#9
ignatiusdorn napisał(a):Wersja Pro w zasadzie poza tym, że można ustawić automatyczne dbanie o system nie oferuje nic więcej, prawda Bierni?


prawdę mówiąc to chyba to chłopacy chyba wsystko wymienili... ale w weekend będę miał chwilkę to się nim pobawię i zobaczymy czy skuteczniejszy jest ccleaner czy produkt iobit.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#10
zord napisał(a):ma deep scan w skanerze rejestru i znajduje wtedy więcej miejmy nadzieje że błędnych wpisów Tongue


No ja ten deep scan z ostrożności odznaczyłemSmile Bo przy głębokim skanie szanse, ze znajdzie coś, czego nie powinien wzrastają
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#11
To jest kurna niesprawiedliwe!!! Tongue
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#12
cenowe?ja dosałem 4 klucze za fre
Odpowiedz
#13
Tak cenowe...popatrz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#14
dobre widocznie za dużo pobrań było
Odpowiedz
#15
No więc włączyłem tą " rewolucyjną" technologię deep scan i advanced system care znalazł... 1052 błędne wpisy w rejestrze. Przy normalnym skanie nie znajduje żadnego.Przejrzałem pobieżnie listę i znalazłem parę wpisów skojarzonych z system 32. Po czym wyłączyłem technologię deep scanSmile
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#16
ja lecęna deep scanie i system dalej działa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości