Po aktualizacjach komp staje dęba
#21
ok pobrałem zaraz sprawdze czy działa
Odpowiedz
#22
Ichtio
Cytat: jest w nim również moduł WU/WUAU (Windows Update/Windows Update: Automatic Update) do naprawy aktualizacji Windowsa.

To słuzy do przywrócenia mozliwości instalacji updatu a nie naprawy systemu po ich zainstalowaniu.
Odpowiedz
#23
Owszem służy do tego, ale podczas naprawy wyłącza i włącza usługę, rejestruje odpowiednie biblioteki, resetuje do domyślnych ustawień...możliwe, że i tu mógł być błąd który kraszował system. To była tylko propozycja, bo przyczyny nie znam.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#24
lunaticdreams podobno CTM blokuje coś przy aktualizacjach. mogłoby pomóc odinstalowanie, zaktualizowanie systemu i ponowna instalacja CTM.. ale jak pada Ci system to może warto zrobić format?
Odpowiedz
#25
dalej nie działa,jedyne co zauważyłem to to że usługa services.exe pożera mi całą pamięći cpu
i tu jest problem bo jeśli wywalę CTM ,następnie zainstaluję aktualki i nie daj boże problem się powtórzy to wtedy czeka mnie tylko format...........zrobił bym kopie na płytach ale jak na złość dvd romek mi padł(nie czyta nagranych płyt)
Odpowiedz
#26
Szybko się poddajesz.Zaraz format?Prosiłem o logi.
Odpowiedz
#27
nie byłem w stanie zrobić loga po aktualicacjach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości