Gdzie kupić ?
#1
Witam, od lat już antywir dba o bezpieczeństwo mojego kompa w domu ... (a czasem i nie tylko)ale chciałbym iść dalej.
W firmie w której paracuję chcąc nie chcąc (i wybierając mniejsze zło) uzywam Kasperskyego (czasami niestety komputer zbytnio zwalnia), o avaście nie chce słyszeć, mks_vir zszedł na psy, nod32 Tongue, a symantekiem to mozna walczyc ale z muchami w domu a nie wirusami ...

Więc do sedna. Chce kupić komercyjnego pełnego antyvira (nawet po to zeby go zobaczyć i porównać z personalem) ... i tu schody gdzie to kupić/jak to kupić.
Nie ma problemu żebym cos kupił online .. ale moja ksiegowa chyba by zmarła na zawał (huraaa) a ja bym sie z fakturą w języku niemieckim bujał przez pół roku ...

Tak więc gdzie w uproszczeniu zakupić program w Polsce.

Pozdrawiam
:baseball:
Odpowiedz
#2
Nie mousisz wcale kupować tego programu, żeby go przetestować. Możesz pobrać z tej strony

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#3
To już znam od podszewki testowałem i to jest to co chiałbym mieć, czy znacie jakiegoś dystrybutora/hurtownie/sklep który by sprzedawał AntiVira w Polsce? (nie musi być wersja Polska(bo chyba nie istnieje)) ???

Pozdrawiam
:baseball:
Odpowiedz
#4
hehehe wystarczy ci chyba wersja free?? po co komercyjna??Grin
Odpowiedz
#5
Bo tego antivira chciałby zainstalować w firmie, ale licencja wersji freeware
nie pozwala na komercyjne wykorzystywanie programu 8)
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości