Dr Web Security Space Test PL
#1
Dwunasty film. Program testowany to Dr Web Security Space:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#2
Eru...pocieszny z Ciebie Chłopiec...KIS nic nie wpuścił-oceniłeś:10/10...Dr.Web tak samo ale ocena 7/10Smile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#3
No racja Meir, wszystko zablokował, nic nie wpuścił do systemu i 7Smile Inne ocenił wyżej a gorzej się spisałySmile
Odpowiedz
#4
Dałem mu 7-8 bo skanował dłużej (myślałem że już nie skończy) niż wszystkie inne antywiry. Na dodatek nie wszystkie linki jak widzieliście działały Tongue
A co do pozostałych to faktyczni za wysokie oceny dostały, no ale cóż dopiero się uczyłem Tongue
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#5
Okej, ale co do linków mogłeś jakies nowe znaleść jak innym Av, aby sie wyrownalo bylo by sprawiedliwieTongue
Odpowiedz
#6
LikwidatoR napisał(a):Okej, ale co do linków mogłeś jakies nowe znaleść jak innym Av, aby sie wyrownalo bylo by sprawiedliwieTongue


No niestety żadnych nowych nie znalazłem już, przecież zawsze nowych szukam jak jakieś nie działają, no ale nie było Sad
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#7
No okej rozumie . moze inne Av beda mialy wiecej szczesciaSmile
Odpowiedz
#8
Takie testy powinny być robione na dokładnie tym samym zestawie wirusów. To że link się nie otwiera, na pewno nie jest mankamentem AV a nawet przeciwnie.
Testowanie powinno być przeprowadzone na maksymalnych ustawieniach, ewentualnie na domyślnych i maksymalnych. W przypadku niektórych AV ma to małe znaczenie a u innych bardzo duże.
Przed testem należałoby dobrze zapoznać się z konfiguracją programu i jego używaniem. W Sandboxie przed skanem należało nie tylko opróżnić piaskownicę ale także wykonać restart. Wówczas nie byłoby żadnych wpisów w rejestrze.
Dawanie ocen dla AV w teście na tak maleńkiej próbce jest niepoważne.
Odpowiedz
#9
Jurek napisał(a):Takie testy powinny być robione na dokładnie tym samym zestawie wirusów. To że link się nie otwiera, na pewno nie jest mankamentem AV a nawet przeciwnie.
Testowanie powinno być przeprowadzone na maksymalnych ustawieniach, ewentualnie na domyślnych i maksymalnych. W przypadku niektórych AV ma to małe znaczenie a u innych bardzo duże.
Przed testem należałoby dobrze zapoznać się z konfiguracją programu i jego używaniem. W Sandboxie przed skanem należało nie tylko opróżnić piaskownicę ale także wykonać restart. Wówczas nie byłoby żadnych wpisów w rejestrze.
Dawanie ocen dla AV w teście na tak maleńkiej próbce jest niepoważne.


Jurek wyjdź dobra ? Widziałeś testy mrizos''a albo languy''a ? Oni testują na standardowych ustawieniach takich jakie ma większość użytkowników - już o tym mówiłem zresztą... Testuje na innych - nowych linkach, które co dopiero się pojawiły żeby pokazać skuteczność wykrywania na domyślnych ustawieniach (znowu przypominam takich jakich ma 70 - 80% użytkowników).
I nie mam zamiaru się tu o to z tobą kłócić - jeśli nie pasują ci moje testy nie oglądaj ich...
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#10
testy nie mogą być robione na tym samym zestawie virusów z prostego powodu chodzi o to żeby testować na możliwie jak najnowszych próbkach
żeby testować na tych samych próbkach trzeba by przetestować programy w tym samym czasie
Odpowiedz
#11
Eru napisał(a):Jurek wyjdź dobra ? Widziałeś testy mrizos''a albo languy''a ? Oni testują na standardowych ustawieniach takich jakie ma większość użytkowników - już o tym mówiłem zresztą... Testuje na innych - nowych linkach, które co dopiero się pojawiły żeby pokazać skuteczność wykrywania na domyślnych ustawieniach (znowu przypominam takich jakich ma 70 - 80% użytkowników).
I nie mam zamiaru się tu o to z tobą kłócić - jeśli nie pasują ci moje testy nie oglądaj ich...


Kto to jest mrizos czy languy? Czy to są eksperci od profesjonalnych testów antywirusowych? Czy to nie jeden z nich przypadkiem, robił test DefenseWalla, kompletnie nie rozumiejąc zasady jego działania?

Skąd wiesz jaki procent użytkowników stosuje domyślne ustawienia w AV. Robiłeś badania?

Tutaj nie chodzi o kłótnie ale o nie wprowadzanie przeciętnego użytkownika w błąd. Dr.Web posiada stosunkowo niską wykrywalność a w twoim teście osiąga 100% skuteczności. Czego to ma dowodzić i komu ma pomóc?
zord napisał(a):testy nie mogą być robione na tym samym zestawie virusów z prostego powodu chodzi o to żeby testować na możliwie jak najnowszych próbkach
żeby testować na tych samych próbkach trzeba by przetestować programy w tym samym czasie

Zgadza się Zord! Należałoby te testy zrobić tego samego dnia na wszystkich AV. Przynajmniej byłyby obiektywne.
Odpowiedz
#12
Jurek napisał(a):
Eru napisał(a):Jurek wyjdź dobra ? Widziałeś testy mrizos''a albo languy''a ? Oni testują na standardowych ustawieniach takich jakie ma większość użytkowników - już o tym mówiłem zresztą... Testuje na innych - nowych linkach, które co dopiero się pojawiły żeby pokazać skuteczność wykrywania na domyślnych ustawieniach (znowu przypominam takich jakich ma 70 - 80% użytkowników).
I nie mam zamiaru się tu o to z tobą kłócić - jeśli nie pasują ci moje testy nie oglądaj ich...


Kto to jest mrizos czy languy? Czy to są eksperci od profesjonalnych testów antywirusowych? Czy to nie jeden z nich przypadkiem, robił test DefenseWalla, kompletnie nie rozumiejąc zasady jego działania?

Skąd wiesz jaki procent użytkowników stosuje domyślne ustawienia w AV. Robiłeś badania?

Tutaj nie chodzi o kłótnie ale o nie wprowadzanie przeciętnego użytkownika w błąd. Dr.Web posiada stosunkowo niską wykrywalność a w twoim teście osiąga 100% skuteczności. Czego to ma dowodzić i komu ma pomóc?
zord napisał(a):testy nie mogą być robione na tym samym zestawie virusów z prostego powodu chodzi o to żeby testować na możliwie jak najnowszych próbkach
żeby testować na tych samych próbkach trzeba by przetestować programy w tym samym czasie

Zgadza się Zord! Należałoby te testy zrobić tego samego dnia na wszystkich AV. Przynajmniej byłyby obiektywne.


Tak jak mówiłem, nie mam zamiaru się z tobą kłócić - nie podobają ci się moje testy to ich nie oglądaj - nikt ci nie każe... Chcesz test wszystkich antywirusów tego samego dnia o tej samej godzinie na tych samych wirusach/linkach ? To go kur.. zrób a nie pierdziel, że by się należało.
Nie rozumiesz sensu tych testów tak jak mówiłem nie oglądaj ich - nikt ci nie każe i tyle! Może ty zrób jakiś test i go zamieść bo jak widziałem zmieniasz zestawy zabezpieczające co chwilę - testujesz je - zrób swój test i go zamieść.
Tacy ludzie jak ty tylko zamieszanie wszędzie wprowadzają i nic więcej.
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#13
Ludzie nie kłóćcie się.
Jurek jedna osoba nie może zrobić kilkunastu testów w tym samym czasie.
@Eru twoje testy są ok.
Nie przejmuj się.
Odpowiedz
#14
Eru testy są ok. Negatywnymi opiniami nie przejmuj się. Nie można mieć wszystkiego w jednym czasie.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#15
Za same dobre checi nalezy sie szacun i podziekowania. A to, ze nie moga byc tak profesjonalne jak organizacji testujacyh to nie eru wina. Tam pracuja na setkach komputerach od razu a on tetsuje na jednym. Zawsze chociaż w minimalny sposob pokazuje wartosc produktu nie tak jak pro testy, ale zawsze cos. Jak sie komus nie podoba niech poswieca cenny swoj czas i niech zrobi lepszy. Narzekac latwo, a samemu sie nie chce zrobic, wiec trzeba szanowac prace Eru, bo jest mozolna, co chwile cos instaluje. Zamiast tych testow dla nas mogłby isc na piwo lub gdzies z dziewczyna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości