Brainstorm - AntiVir 10.
#1
Czego oczekujecie w Avirze 10? Ja chciałbym moduł ProActive, odświeżony interfejs i polską wersję. Jakie są wasze życzenia/marzenia?
Odpowiedz
#2
Chciałbym 100% skuteczności, jak nie spełnią mojego życzenia nawale im do akwariumGrin
Odpowiedz
#3
A kiedy będzie Avira 10 ? Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#4
Beta 9 była w styczniu. 3 miesiące testów i 10 w kwietniu.
Odpowiedz
#5
w przyszłym rokua kiedy w tym już nie zdarzą nawet bety strzelićSmile
Odpowiedz
#6
Ja bym chcial moduł ProActive oraz bazy wirusow oprocz normalnych tak jak teraz oparte rowniez na Cloudingu tak jak np. w Pandzie. Dodatkiem moze byc Link checker jak w AVG.

Jakby to wszystko udalo sie im zagniezdzic w Avirze 10 to bylo by wspanialeGrin
Odpowiedz
#7
Cóż, Avira dla mnie jak do teraz jest po prostu świetnym antywirusem i tylko tyle, trochę przestarzały program, ale trzeba przyznać ze w wykrywaniu wirusów najlepsza.Niestety, dobra jest też w generowaniu fałszywych komunikatów, ustępuje tylko na tym polu programowi A-Squared.Muszą poprawić technologie leczenia i usuwania infekcji, blokowania, dorzucić lepszą heurystykę i moduły reagowania na zero- day malware, po prostu muszą popracować nad nowymi rozwiązaniami a wtedy przerzucam się na Avirę.W pakiecie security suite koniecznie muszą ulepszyć firewalla.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#8
Lunatic, uważaj z emotami bo Cię władza obdarzy procentami.
Odpowiedz
#9
Niewiele spodziewam się po avirze. Życzyłbym sobie tylko lepszej heurystyki i polskiej wersji językowej.
Jednak patrząc na to obiektywnie, to moje marzenia i tak nie mają szans spełnienia.
Do interfejsu zdążyłem się przyzwyczaić, więc wg mnie nie muszą tu nic zmieniać.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#10
adam_993 napisał(a):Czego oczekujecie w Avirze 10? Ja chciałbym moduł ProActive, odświeżony interfejs i polską wersję. Jakie są wasze życzenia/marzenia?


Niczego nie oczekuje po Avirze 10, ani innych antywirusach.
Odpowiedz
#11
a ja bym chciał nowe servery!!
Odpowiedz
#12
A ja oczekuję, że firma zacznie dostrzegać polskiego klienta. Jak na razie to totalny zlew.
Odpowiedz
#13
Oj, chciałbym jeszcze coś jak w Nortonie - quorum i System Insight.
Odpowiedz
#14
w wersji 10 ma pojawic sie opcja sprawdzania pod wzgledem behawioralnym, czyli cos na wzor ThreatFire
Odpowiedz
#15
To chyba jest ProActive.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości