Pytanie
#1
Zna moze ktoś ten program jak Spyware Nuker? jaka jest skuteczność? opłaca się go zainstalować?
Odpowiedz
#2
Pierwszo slysze, moze to jaki fake??
Odpowiedz
#3
daj spokój to jakiś wynalazek........................
Odpowiedz
#4
Cudo znajduje się na blackliście picasso, poza tym można o tym wynalazku sporo poczytać w sieci. Jednym słowem - szit.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#5
Drobna uwaga co do Blacklisty Picasso.
Przed jej przejrzeniem listy nalezy koniecznie przeczytac jej wyjaśnienie zamieszczone przed nią a które pozwoliłem sobie tu zamieścić.

Cytat: Na podstawie obu tych stron zrobiłam prostą listę alfabetyczną. Na liście uwzględniłam i programy, które zostały usunięte z oficjalnej blacklisty SpywareWarrior. Tu istotnym faktem jest iż SpywareWarrior bierze odpowiedzialność za swe publikacje i jest narażony na atak danego producenta, więc wątpliwy program którego producent zmienił taktykę na fair (co teoretycznie kwalifikuje go na de-listing), może nadal pozostawać nie godnym polecenia . Nie polecam instalacji żadnego programu, który wcześniej figurował jako wątpliwy. Jest tyle dobrego darmowego softu, że nie warto sięgać po produkty, których przeszłość nie jest świetlana.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości