a-squared Antimalware
#1
Witam upatrzyłem kluczyk na rok za free z programylegalne,co myślicie o tym programie? jaka jest naprawde jego wykrywalność,można go zostawić jak strażnika?jako skaner on-demand mam zainstalowany program Malwarebytes Antimalware.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#2
było już na forum!Poszukaj
Jedno co pewne to lubi FP
Odpowiedz
#3
baldys15 napisał(a):Witam upatrzyłem kluczyk na rok za free z programylegalne,co myślicie o tym programie? jaka jest naprawde jego wykrywalność,można go zostawić jak strażnika?jako skaner on-demand mam zainstalowany program Malwarebytes Antimalware.


W niektórych testach (Malware Research Group, Emsi, SSUpdater),pod względem wykrywalności jest pierwszy lub drugi:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Podwójny skaner z bardzo wysoką wykrywalnością. Sypie trochę fałszywkami, dlatego powinien być używany raczej przez bardziej zaawansowanych użytkowników.
Odpowiedz
#4
co racja to racja - nie wierzyłem chłopakom na forum i chciałem sobie przetestować... Daj sobie z nim spokój takimi FP wali, że nie da się spokojnie pracować.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#5
jednak skorzystam z promo na AvireSmile,dzięki za pomoc.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#6
bierni86 napisał(a):co racja to racja - nie wierzyłem chłopakom na forum i chciałem sobie przetestować... Daj sobie z nim spokój takimi FP wali, że nie da się spokojnie pracować.


Nie wiem jak to wygląda w przypadku wersji ze strażnikiem ale testuję już trochę a-squared Free i coraz bardziej mi się podoba. U mnie nie sypie fałszywkami a wykrywalność posiada bardzo dobrą. Firma Tallemu wiedziała co robi wybierając tego AV do pakietu Online Armor ++. Wyłączyłem a-squared Free w usługach a więc nie pobiera ramu. Z update nie ma żadnych problemów tak jak w Avirze. Podczas skanu który już coraz rzadziej wykonuję, potrzebuje jednak powyżej 100 mega.
Odpowiedz
#7
Jeszcze 4 godziny promocji...może ktoś zdąży Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Poza tym specjalna promocja dla użytkowników z Polski (!!) Smile 50% rabatu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A swoją drogą mam pytanie...ja zdążyłem i teraz mam dylemat - czy zamiast avasta 4.8 warto go zainstalować?...a może Panda Cloud Antyvirus?...albo avast 5? Co sądzicie?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#8
Mam takie jedno podstawowe pytanie.
Czy ten program ma opcję antywirusa i można go swobodnie używać zamiast jakiegoś programu AV?
Odpowiedz
#9
Hmm jesli ta promocja jest na stronie a-squared to chyba jest calkowicie legalna?

Adio ma antywirusa i antyspyware oraz mamutu (behavior blocker, analizuje na podstawie zachowania).
Odpowiedz
#10
ichito napisał(a):A swoją drogą mam pytanie...ja zdążyłem i teraz mam dylemat - czy zamiast avasta 4.8 warto go zainstalować?...a może Panda Cloud Antyvirus?...albo avast 5? Co sądzicie?


Ja bym zdecydowanie stawiał naa-squared Antimalware! To jeden z najlepszych AV, pod względem wykrywalności wirusów.

adio napisał(a):Mam takie jedno podstawowe pytanie.
Czy ten program ma opcję antywirusa i można go swobodnie używać zamiast jakiegoś programu AV?


To jest antywirus z dwoma silnikami skanującymi, antywirusowym Ikarusa i antyspyware/antyadware a-squareda. Można go jak najbardziej używać zamiast większości AV, ponieważ jest od nich skuteczniejszy.
Odpowiedz
#11
miałem Asquared Antimalware i niestety nie można go wyrejestrować z centrum zabezpieczeń cały czas informuje,że jest wyłączony,wywaliłem go Total Uninstallerem i dodatkowo wywaliłem wpisy ponim regseekerem i nic.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#12
A właśnie co do Mamutu. Zna ktoś jakieś promo?
Odpowiedz
#13
Mamutu + Signature Scanner = a-squared Anti-Malware!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości