KIS na rok za free
#21
na forum raymonda jest ,po przeczytaniu trochę trzeba poszukać ale się opłaca
Odpowiedz
#22
Lunaticdreams nie kozacz tu na forum tylko dawaj adres maila tego gościa...bawisz się w Onet.pl ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#23
Meir napisał(a):Lunaticdreams nie kozacz tu na forum tylko dawaj adres maila tego gościa...bawisz się w Onet.pl ?

GrinGrinGrinGrinGrin nie kozaczę meil już nie działa dostałem go od gścia co go znalazł,i też natłukł sobie licencji
Odpowiedz
#24
teraz musisz ją wykorzystać bo jak nie aktywujesz to wszystkie klucze będą nie ważne
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#25
cholera takie promo koło nosa.Trzeba czekać na nową
Odpowiedz
#26
własnie nie wiem jak jak jest z tymi kluczami czy liczą się od daty wklepania do kisa czy od daty otzrymania meila
Odpowiedz
#27
lunaticdreams napisał(a):własnie nie wiem jak jak jest z tymi kluczami czy liczą się od daty wklepania do kisa czy od daty otzrymania meila


liczy się od daty wklepania o ile nie był wcześniej aktywowany tylko jest haczyk klucze mają termin ważności te z promocji bardzo krótki Tongue
Odpowiedz
#28
Tak...ale nie zawsze tak jest...klucze z ubiegłorocznej promocji CHIP na 3 miechy do KIS 2009 działały mi jeszcze w sierpniu(wklepywałem i przyjmowało)
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#29
Wolałbym promo na Pandę.
Odpowiedz
#30
Pandę zamiast KIS-a ? Dobry dzisiaj mamy humorekSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#31
ja tam zainstaluje sobie pande o ile dostane klucz...
Odpowiedz
#32
Mnie KIS denerwuje.
Odpowiedz
#33
Z pakietów interesuje mnie tylko KIS i NIS...ewentualnie ESS oczywiście w połączeniu z DW.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#34
Ostatnio zrobili update ESS.
Odpowiedz
#35
Warto lapac takie promocje bo Kis z pakietow razem z OA++ nie ma sobie rownych. Co do Pandy ja juz nie licze na keya bodalej nie mam keya juz prawie 2 dzienSmile
Odpowiedz
#36
w poniedziałek podobno mają wysyłać...
Odpowiedz
#37
skąd wieszSmile
Odpowiedz
#38
Panowie, ale adresy mailowe, na które zostały wysłane kody aktywacyjne będą jeszcze weryfikowane przez Kaspersky oraz organizatorów tych przyjęć, czyli posiadaczy "host maili". Wszystkie kody uzyskane na " lewo" znajdą się wkrótce na czarnej liścieSmile Więc ja na miejscu lunaticdreams bym się aż tak nie cieszył.
Odpowiedz
#39
ignatiusdorn widzę że żarty się ciebie trzymają Tongue
Odpowiedz
#40
Watpie by Kasperskyemu chciało by sie sprawdzac tak szczegolowa kazda licencjeSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości