Antywir i Uni
#1
dzisiaj dzwoni do mnie kumpel i sie pyta o jakieś antywiry bo ma zaśmieconego kompa itp. od słowa do słowa i mówi mi, że dostał u siebie na uczelni McAfee, myślę sobie fajnie (u mnie na Uni mogę sobie pobrać obsmarkanego Sophos-a) no to ja mówie, żeby podał mi stronę i co znalazłem na stronie - McAfee VirusScan Enterprise v8.7i, czaicie? za friko... Grin problem jest tylko taki, że trzeba być studentem, żeby sobie porbać... Jutro może uda mi się zassaćto cudoSmile a u was Panowie, co można pobrać za AV??
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#2
ja już dawno po studiach, niestety to były czasy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
polak900 napisał(a):ja już dawno po studiach, niestety to były czasy


Najgorszy był następny dzień, do południa po imprezie Grin
Odpowiedz
#4
Jurek napisał(a):
polak900 napisał(a):ja już dawno po studiach, niestety to były czasy


Najgorszy był następny dzień, do południa po imprezie Grin


dokładnie ale picie to nic były jeszcze fajniejsze imprezy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
udało mi się dostać tego McAfee

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tylko powiedzcie mi czy on ma coś nadzwyczjnego w ofercie?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#6
bierni86 napisał(a):udało mi się dostać tego McAfee

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tylko powiedzcie mi czy on ma coś nadzwyczjnego w ofercie?


może sprawdź firma mcaffe nie jest badziewną firmą ale jej nie polecam
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
polak900 napisał(a):może sprawdź firma mcaffe nie jest badziewną firmą


nawet w testach komputer świat pierwsze miejscaSmile (oczywiście nie sugeruje się tym czasopismem ale fakt faktem) i tak właśnie się zastanawiam nad nim, pytam bo miałem nadzieję, że ktoś już miał z tą wersją do czynienia.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#8
Ja uzywalem. Pamietam, ze musialem sie zarejestrowac. Po kilku godzinach dostalem linka na maila z instalka.

Osobiscie Mcafee nie polecam:

- na dwoch komputerach, gdzie byl zainstalowany ten program wykrylem mnostwo badziewia.
- tam, gdzie kiedys pracowalem rowniez kolega nie polecal Mcafee. Wolal Trenda:p
Odpowiedz
#9
ELWIS1 napisał(a):Ja uzywalem. Pamietam, ze musialem sie zarejestrowac. Po kilku godzinach dostalem linka na maila z instalka.

Osobiscie Mcafee nie polecam:

- na dwoch komputerach, gdzie byl zainstalowany ten program wykrylem mnostwo badziewia.
- tam, gdzie kiedys pracowalem rowniez kolega nie polecal Mcafee. Wolal Trenda:p


no tak ale kiedy ostatni raz go uzywałeś? poza tym to jest wersja VirusScan Enterprise - dlatego właśnie pytam o tą wersję bo oferuje chyba więcej niż VS PlusSmile
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#10
ale Mcafee z silnikiem aviry i lepszą od niejheurystyka bym chętnie wypróbował ale nigdzie nie ma
a jak ją pobrać?
Odpowiedz
#11
Bierni86 uzywalem wlasnie wersji Enterprise 8,7 jak i VirusScan 2009

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wiem czyy wiecej oferuje niz wersja VirusScan. Wg mnie NIE, ale nie jestem pewien. Dlatego zaznaczylem, ze to tylko moja opinia.

Dozamet1

Tez chcialbym ta wersje Macafee z silnikiem Aviry. Aktualnie on posiada najlepsza wykrywalnosc dzieki wspanialej heurystyce. Do tego dodaja rowniez sygnatury w sobote (Avira bardzo rzadko). Niestety rowniez nie wiem skad ją pobrac.
Odpowiedz
#12
pisałem do nich i odpisali że ta wersja dostepna jest chiny itp u nas nie
Odpowiedz
#13
To lipa. Ciekawe po co Chinczykom ten antywir?Tongue
Odpowiedz
#14
nawet w google mało info.Szkoda że w europie nie jest dostępny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości