Koniec PZPN
#1
Wiecie nie jestem jakimś fanatykiem naszej piłki nożnej, ale jestem zagorzałym przeciwnikiem praktyk PZPN. Dzisiaj natknąłem się na taką stronę i dołączyłem do nich
Jeżeli was to interesuje to zapisujcie się, może takie działania coś zdziałają pozytywnego, chociaż w to nie bardzo wierzę.
Link do stronki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
#2
już dołączyłem miesiąc temu.Mam nadzieję że da to efekty i pozbędziemy się tych dziadków
Odpowiedz
#3
Narobiłeś tylko niepotrzebnej nadziei tym tematem.Grin
Odpowiedz
#4
JPZPNWink
Odpowiedz
#5
logujcie sie tez na tej stronie -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

I oczywiście nie iść na mecz ze Słowacją! Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
A bojkotujecie dzisiaj mecz czy oglądacie? Ja mimo wszystko jestem ciekaw czy piłkarze pokażą trochę ambicji, czy sobie odpuszczą.
Odpowiedz
#7
nie ma co ogladac bo pewnie przegraja 3:0 a im mniejsza ogladalnosc to tym lepiej dla bojkotu (mniejsza kasa dla sponsorow - mniej kasy dla pzpn )
Odpowiedz
#8
Polskaz rok temu byla w rankingu 19 najlepsze miejsce teraz 36 chyba a bedzie pewnie jeszcze nizej, dno ze szokSmile
Odpowiedz
#9
LikwidatoR napisał(a):Polskaz rok temu byla w rankingu 19 najlepsze miejsce teraz 36 chyba a bedzie pewnie jeszcze nizej, dno ze szokSmile


ranking FIFA:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#10
kolejny reklamodawca się wycofał na raziie tylko z band reklamowych w dzisiejszym meczu
Odpowiedz
#11
Co ma wspólnego PZPN z tym,że wszyscy polscy piłkarze to beztalencia?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#12
to wina pzpnu
Odpowiedz
#13
Ma i to duzo. Jakby PZPN byl ogarniety zamiast kase do kieszeni rozwijal by nasz futball. Dwal by kase na profesionalne szkolki pilkarskie, wybudowal by boiska treningowe dla mlodziezy ze sztuczna trawa, oraz duzo boisk bocznych z podgrzewana plyta. Caly rok by od malego trenowali. Potrzeba dobrych trenerow, ale bez dobrej organizacji i kasy tego nie ma a to tez jest wazne.PZPN ma duzo do tego dlaczego jest tak ciulowato w naszej pilceSmile
Odpowiedz
#14
A ja i tak nie obejrzę meczu bo nie ma w całej okolicy prądu (co to będzie jak padnie bateria w lapku Wink).

Ale zimie też winien PZPN Wink.

A na poważnie wszystkich ich tam powinni wymienić, to nie PZPN tylko PZPR.
Odpowiedz
#15
hehe przed meczem pokazywali kibicow, jedni z nich mieli logo PZPR ale za R było N Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#16
No i koniec...następny ważny mecz za 3 lata...ciekawe czy i my się tutaj spotkamy za 3 lata ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#17
chłopaki pokazali klasę
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#18
Taaa..., klasę i tradycyjną polską gościnność, heh. Gancarczyk po przyjacielsku na "dzień dobry" ustalił wynik meczu, aby nasi bracia - Słowacy nie musieli się już męczyć zbytnio, a potem wspólnie zajęli się "pykaniną" do końcowego gwizdka.
Odpowiedz
#19
yngve napisał(a):Taaa..., klasę i tradycyjną polską gościnność, heh. Gancarczyk po przyjacielsku na "dzień dobry" ustalił wynik meczu, aby nasi bracia - Słowacy nie musieli się już męczyć zbytnio w tym meczu, a potem wspólnie zajęli się "pykaniną" do końcowego gwizdka.


no co ty spoko grali a ten samobój to mała wpadka
trzeba ich pochwalić
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#20
Tak Polak900...spoko grali...ale na tle takich zespołów jak:
Armenia,Malta czy LuksemburgSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości