Avira nie działa, nie mogę jej odinstalować
#1
Witam mam następujący problem.
Wczoraj postawiłem czysty system Windows 7 RTM x64. Zainstalowałem potrzebny soft i na końcu CIS i Avire... W CIS aktywny jest tylko firewall a moduł Defense wyłączony. Najwięcej problemu sprawia od wczoraj niestety Avira. Na poczatku aktualizowała się z godzine z marnym skutkiem. Potem po restarcie systemu przestała działać - AntiVir Guard stopped. Gdy próbuję uruchomić tą usługę to się tylko program zawiesza.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

próbowałem tez odinstalować Avirę ale się nie da

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


przez to g*** nie mam aktywnego antywirusa :/ CO MAM ZROBIĆ Z TĄ AVIRĄ? JAK JĄ USUNĄĆ?
Windows 7 + KIS 2010
Odpowiedz
#2
użyj odinstalatora ze strony aviry
lub poczytaj tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

co do problemu
windowsy 64 bit robią właśnie tego typu problemy z programami zabezpieczającymi
u mnie avirka na 32 bitach śmiga pięknie
po co ci do domu 64 bity jak nie ma programów 64 bitowych?
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
Ja nie po to mam 4GB żeby się marnowały. x86 nie używa 4GB tylko 3,25GB...
jak to nie ma programów x64? Office 2010 i sporo innych. Pozatym dla mnie x64 chodzą szybciej.
Windows 7 + KIS 2010
Odpowiedz
#4
bartek46op napisał(a):Ja nie po to mam 4GB żeby się marnowały. x86 nie używa 4GB tylko 3,25GB...
jak to nie ma programów x64? Office 2010 i sporo innych. Pozatym dla mnie x64 chodzą szybciej.


jest wpis w rejestrze który powoduje że 32 bit widzą 4 GB
a co do szybkościto jest to bardzo mała różnica
tylko office ciekawe winda to winda
ppza tym dołóz jeszcze problemy ze sterownikami do kart graficznych ztego na pewno będą piękne bsody
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
co z tego ze widza skoro nie wykorzystuja tego w taki sposob jak x64 ;]ja bym sobie darowal na dwoim miejscu przekonywanie mnie do x86 bo ja nie mam komputera od roku

avire juz wywalilem, zainstaluje MSE ;-) ja nie laze nie wiadomo gdzie wiec taki starczy... mbam od czasu do czasu i hijackthis no i MSE jest x64
Windows 7 + KIS 2010
Odpowiedz
#6
zostawmy tę rozmowę o systemach
masz problem z avirą, spróbuj zrobić to co ci napisałem i napisz czy pomogło
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Wywalilem avire z autostartu, zastopowalem jej uslugi, revo uninstaller, jv16 powertools i na koncu narzedzie aviry do czyszczenia rejestru no i juz aviry nigdzie nie ma - ani w menu kontekstowym, ani w program files oraz w aplecie dodaj/usun programy
Windows 7 + KIS 2010
Odpowiedz
#8
Cytat: Wczoraj postawiłem czysty system Windows 7 RTM x64

Czytać jakie systemy obsługuje Avira,nieważne czy 32 czy 64.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości