Dodatki do zetawu Zabezpieczającego , sens stosowania
#21
zbycho napisał(a):Po pierwsze wikipedia to nie Encyklopedia i jest miedzy nimi róznica.Znaczna.

Dobre!
Który to już raz mamy dzisiaj teksty userów na kacu? 4 raz SmileGrin
Zbycho dawaj dalej, napisz jakie są te roznice, posmieje sie Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#22
Wikipedia, wolna encyklopedia - tak twierdzi googleGrin
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#23
zbycho napisał(a):Poza tym MBAM dość czesto bywa nazywany skanerem uzupełniajacym z uwagi na to że jego wersja darmowa nie posiada ochrony w czasie rzeczywistym,podobnie jak niektóre,inne antywirusy.
I tu Jurek ma racje,w przeciwienstwie do tego co wykrywa.
Tu sie myli.
Oczywiście pomijam kwestię czy robi to dobrze.


Robiliśmy Zbycho dawniej testy na paczkach zawierających od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy wirusów. Wykrywalność w większości paczek przez MBAM wynosiła kilka procent, przy ponad 90- cio procentowej a nawet stuprocentowej wykrywalności AV. Wersja płatna MBAM posiada ochronę real-time ale tylko szaleniec mógłby używać tego softu zamiast antywirusa. MBAM się dobrze spisuje jako program uzupełniający, szczególnie w przypadku AV o niższej skuteczności ale jego wykrywalność jest specyficzna i nie konkuruje on na pewno z antywirami.
Odpowiedz
#24
Zgadzam się zJurkiem w tej kwestiiWink
Odpowiedz
#25
Ja również Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#26
Jurek,przeciez napisałem wyraźnie

Cytat: Tu sie myli.
Oczywiście pomijam kwestię czy robi to dobrze.


To pierwsze zdanie odnosi sie do kwestii czy MAMB to tylko antyspyware czy też w pełni program antywirusowy (w szerokim tego słowa pojęciu).
Zaś drugie,czy robi to dobrze.A skoro to zdanie raczej pyta niż stwierdza,więc też pewnie mam co do tego spore wątpliwości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości