Co sądzicie o mks_vir?
#1
Skoro mamy wątek o Arce, to czemu nie o MKS?
Jest okazja bo mamy nowy build do testowania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Może skusi się do wypowiedzi jakiś "Jarek_emkaes" Smile

Ostatnio miałem u siebie taką wersję z metalowego pudełka. Mogę powiedzieć, że byłem zachwycony wyglądem interfejsu. Na pudełku - zdjęcie uroczej pani przeglądającej laptopa, a w środku ładne ikonki i fajne obrazki (jak zdjęcia).

O obecnej wersji wiem tylko, że wyglądem interfejs przypomina programik z serii "moje przedszkole".

Zastanawiałem się przez chwilę, czy nie zamaskować linku tak jak w przypadku linków do zawirusowanych stron www. No - ale chyba wszyscy tu wiedzą, że to program dla odważnych.
Odpowiedz
#2
A cóż można o nim sądzić? To relikt programu antywirusowego.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
Kiedyś to był dobry antywirus. Używałem go gdy update było jeszcze na dyskietkach Smile
Przypuszczam, ze teraz nie imponuje zbyt dobrą wykrywalnością ale może ktoś go przetestuje i porównamy z ArcaVirem.
Odpowiedz
#4
Jeżeli chodzi o porównanie MKSa z innymi antywirusami, to kilka miesięcy temu przeprowadzaliśmy test antywirusowy. Myślę, że niepotrzebny jest kolejny test tego samego tym bardziej, że nie minęło nawet kilka lat od poprzedniego.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Pewnie skuteczność waha się na okolo 80%Smile
Odpowiedz
#6
Fajny robak jest na pudełku programu które jest pokazane na oficjalnej stronie.
Skopiuje sobie , może sie przyda do jakiejś grafiki kiedyś Grin
Odpowiedz
#7
no niestety stare dzieje, mam wrażenie jakby pozostał daleko w tyle
Odpowiedz
#8
Dobre masz wrazenieGrin
Odpowiedz
#9
to był pierwszy antywirus z którego korzystałem jeszcze jak miałem 486. on już powinien umrzeć śmiercią naturalną. nie sądziłem że ktoś jeszcze z niego korzysta Smile
Odpowiedz
#10
Tez z niego korzystalem 3 lata temu nawet miznalazl smieci po nodzie co sie zdziwilem, teraz to inna bajkaSmile
Odpowiedz
#11
e, ja 3 lata temu to Antivir Datentechnik Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości