Wywalenie pozostalości po Online Armor
#1
WitamWinkjak w temacie nie wiem jak usunąć pozostałości po Online Armor,odinstalowałem program deinstalatorem firewalla i chciałem wywalić pozostałości poprogramie TotalUninstalerem,ale kliknąłem usuń pozostałości czy coś takiego i pojawił się BSOD,w centrum zabezpieczeń Windows jest nadal aktywny,czyścilem rejetr ccleaner itp,.ale to nic nie dało.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#2
ja jak maiłem zainstalowanego OA to usunełem go programem REVO UNINSTALLER i jest czysto....
zainstaluj raz jeszcze i wyinstaluj go poprzez tryb awaryjny programem revo uninstaller
Odpowiedz
#3
A ja bym nie polecał odinstalowywać OA takimi programami jak Revo, zresztą nawet Tallemu odradza. Najlepiej usuń OAw trybie awaryjnym i przeczyść komputer Ccleanerem i jakimś dodatkowym, pewnym programem jak Tuneup Utilities. Dla pewności jeszcze otwórz rejestr i jeśli zostaną jakieś wartości po OA usuń je ręcznie.Tak samo ręcznie wyszukaj w system 32 czy nie pozostały jakieś drivery po OA, jeśli tak to też je usuń.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#4
każdy ma swoje sposoby,bynajmniej u mnie to podziałało
Odpowiedz
#5
lunaticdreams napisał(a):każdy ma swoje sposoby,bynajmniej u mnie to podziałało


Pewnie, że każdy ma swoje sposoby, ale Tallemu na swojej stronie przestrzega przed usuwaniem OA programami zewnętrznymi.Polecają korzystać z wbudowanego deinstalatora. Tylko tyleSmile
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#6
ignatiusdorn napisał(a):A ja bym nie polecał odinstalowywać OA takimi programami jak Revo, zresztą nawet Tallemu odradza. Najlepiej usuń OAw trybie awaryjnym i przeczyść komputer Ccleanerem i jakimś dodatkowym, pewnym programem jak Tuneup Utilities. Dla pewności jeszcze otwórz rejestr i jeśli zostaną jakieś wartości po OA usuń je ręcznie.Tak samo ręcznie wyszukaj w system 32 czy nie pozostały jakieś drivery po OA, jeśli tak to też je usuń.



właśnie to jest jedna z wad systemu windows, która spowodowała to że winda jest u mnie drugim dodatkowym systemem którego na co dzień nie używam
sorry za powyższy offtop, co do tematu polecam revo jak najbardziej, używałem też your uninstaler,
jak miałem większe problemy to używałem jv6 power tools
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
odinstalowałem OA w trybie awaryjnym korzystając z revo uninstallera i już nie widnieje w Centrum zabezpieczeń WindowsaSmile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#8
Polak900, ale polecasz Revo do usuwania programów zabezpieczających czy polecasz tak ogólnie Revo? Jasne jest, że to lepszy deinstalator,ale nie bez powodu producenci programów antywirusowych tworzą własne narzędzia do usuwania np. Kaspersky Removal Tool albo Symantec Removal Tool...
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#9
Avasta 4.8 usuwam revo.
Odpowiedz
#10
Jak niechcesz mieć syfu pozostawionego po programach to twórz sobie snapshoty przed każdą instalacją programu.
tworzysz snapshot ,instalujesz np OA ,po czasie stwierdzasz że jest do bani przywracasz snapshot i OA niema

snapshoty tworzysz za pomocą darmowego COMODO TIME MACHINE

ja ostatnio zainstalowałem nav 2010 nie spodobał mi się ,więc przywróciłem snapshot z przed instalacji NAV i sladu niema po tym antywirusku
Odpowiedz
#11
ignatiusdorn napisał(a):Polak900, ale polecasz Revo do usuwania programów zabezpieczających czy polecasz tak ogólnie Revo? Jasne jest, że to lepszy deinstalator,ale nie bez powodu producenci programów antywirusowych tworzą własne narzędzia do usuwania np. Kaspersky Removal Tool albo Symantec Removal Tool...


do odinstalowania programów
do antywirusów są inne programy np ten w tym poście:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
lub

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#13
Revo to naprawdę świetny program i używam go wywalania wszystkiego...poza programami typu zapora lub antywirus. Próbowałem nim odinstalować kiedyś avasta i skończyło się na ponownej jego instalacji i usunięciu przez "avast uninstall utility". Ale nawet po deinstalacji Revo uruchamiam "Autoruns" i sprawdzam, czy nie zostało po programie coś (plik, biblioteka, sterownik), co wciąz ładuje się razem z systemem i na koniec Regseeker do wyszukiwania wpisów po nazwie.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#14
ja uzywam revo do wszystkiego czy to av czy fw Smile
Odpowiedz
#15
Chłopaki.. Odinstalujcie sobie OO.org przez Revo (tryb zaawans.) Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#16
czullo napisał(a):ja uzywam revo do wszystkiego czy to av czy fw Smile


to tak jak ja(choć teraz wolę snapshoty)
Odpowiedz
#17
Plati...jeśli masz na myśli OpenOffice to usuwałem Revo na poziomie zaawansowanym...właściwie zawsze usuwam na tym poziomie. Nie stało się nic szczególnego Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#18
Instalowałem OA kilka razy i nigdy nie miałem problemów z deinstalacją. Co innego jeżeli chodzi o Nortona. Pomimo użycia Norton Removal Tooli programów do czyszczenia rejestru, Avast i NOD32 nadal zgłaszały zainstalowanego w systemie Nortona Smile
Odpowiedz
#19
ichito napisał(a):Plati...jeśli masz na myśli OpenOffice to usuwałem Revo na poziomie zaawansowanym...właściwie zawsze usuwam na tym poziomie. Nie stało się nic szczególnego Smile


To mam w takim razie wielkiego pecha. U mnie wyciął sporą część rejestru i musialem zrobic format.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#20
ja tą mendę musiałem odinstalować z awaryjnego bo inaczej nie chciał...
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości