Czy OnlineArmor_Setup_Free może być zainstalowany razem z Ge
#21
Skutecznosc wersji Free jest mniejsza niz wersji Pro, chyba ze masz jakies zrodlo na potwierdzenie twojej teori ? Tak myslalem Grin
Odpowiedz
#22
czullo napisał(a):Skutecznosc wersji Free jest mniejsza niz wersji Pro, chyba ze masz jakies zrodlo na potwierdzenie twojej teori ? Tak myslalem Grin


Nie chodzi o skuteczność całego firewalla lecz monitora systemu, czyli HIPSa zwanego w OA "Program Guard". Jest on taki sam w wersjach Premium i Free.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#23
matousec testuje wlasnie HIPS, czy tez program guard, a nie typowe filtrowanie pakietow jak FW, gdyby byl taki sam wynik testu bylby taki sam a nie jest
Odpowiedz
#24
Panowie spokojnie bo zaraz dojdzie do rękoczynów..
W którym miejscu na forum MBAM znajdują się wirusy? Pytam bo też mogę trochę do Aviry powysyłaćGrin
Odpowiedz
#25

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#26
Dzięki.
Odpowiedz
#27
czullo napisał(a):matousec testuje wlasnie HIPS, czy tez program guard, a nie typowe filtrowanie pakietow jak FW, gdyby byl taki sam wynik testu bylby taki sam a nie jest


Matousec to symulacyjny test firewalli z HIPS a więc testuje on skuteczność nie tylko samych monitorów systemu ale także zapór sieciowych. Online Armor Premium jest kompletnym firewallem, dlatego w przeciwieństwie do darmowej wersji osiąga trochę lepszy wynik. Gdyby to był test samych hipsów np. na wirusach, wówczas rezultat byłby dokładnie taki sam w przypadku obu wersji, dlatego, że są one identyczne.
Odpowiedz
#28
Wiec przyznałeś mi racje ze ogólne bezpieczeństwo systemu przy wersji free jest mniejsze niż wersji płatnej. Dziękuje za uwagę Grin
Odpowiedz
#29
czullo napisał(a):Wiec przyznałeś mi racje ze ogólne bezpieczeństwo systemu przy wersji free jest mniejsze niż wersji płatnej. Dziękuje za uwagę Grin


Ogólne bezpieczeństwo systemu zapewnia przede wszystkim skuteczny HIPS oraz wirtualizacja a także zapora sieciowa i ewentualnie antywirus.

Każda z moich propozycji jest skuteczniejsza od twojego zestawu i wcześniej czy później się o tym przekonasz.

PS.
Nie chce mi się już z tobą rozmawiać
Odpowiedz
#30
Twój zestaw jest cienki jak kartka papieru mój zestaw zjada go na śniadanie Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości