Tysiące haseł wyciekło w usłudze Hotmail.com
#1
Na wszelki wypadek radze zmienic haslo tym korzystaja z hotmail''a:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#2
cholera mam tam 4 skrzynkiSadSadSadSad
Odpowiedz
#3
Ja mam styary, dobry Gmail i onet.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Gmail rulz Smile
Google potrafi dopasować swoje usługi do preferencji niemal każdego, w hotmail tego nie zauważyłem.
Odpowiedz
#5
od Gmaila trzymam się z daleka
Odpowiedz
#6
Na szczęście nie mam tam konta...
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#7
Lukasamd...chyba nie bardzo dokładnie patrzyłeś...jest tam mnóstwo opcji, które możesz dopasować do swoich potrzeb Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#8
Plati napisał(a):Ja mam styary, dobry Gmail i onet.


lukasamd napisał(a):Gmail rulz Smile
Google potrafi dopasować swoje usługi do preferencji niemal każdego, w hotmail tego nie zauważyłem.


Hasla od Gmaila rowniez wyciekly:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#9
Wyciek przy użyciu phishingu więc jak ktoś nie dał ciała to nie ma o co się martwić Smile
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#10
SEVEN napisał(a):Wyciek przy użyciu phishingu więc jak ktoś nie dał ciała to nie ma o co się martwić Smile

cyt. "Nie wiadomo, jak doszło do upublicznienia informacji z tylu różnych źródeł. Całkiem możliwe, że zostały one pozyskane w ramach ataku phishingowego"

Czyli jest to tylko domniemanie jedna z mozliwosci, nie wiadomo na 100% jak tak naprawde do tego doszlo.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#11
Yahoo mail jest jeszcze bardzo dobrą skrzynką pocztową. Okazuje się, że nie tylko hotmail, gmail ale i także hasła wyciekły z kont pocztowych yahoo, AOL, Comcast, EarthLink. Więcej informacji tutaj:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#12
No to chyba jest powód prawdopodobny całego zamieszania
"Do tej pory spekulowano, że przyczyną wycieków mogła być zakrojona na szeroką skalę akcja phishingowa. Wraz z ujawnianiem kolejnych setek mailowych loginów i haseł ta wersja zaczynała być coraz mniej prawdopodobna.
Nie wierzy w nią także Amichai Shulman, ekspert ds. bezpieczeństwa. W wypowiedzi udzielonej BBC stwierdził, że dużo bardziej prawdopodobna wydaje się być ingerencja keyloggerów. Na spreparowane przez phisherów strony daje się bowiem nabrać bardzo niewielki odsetek użytkowników internetu. Według Shulmana tylko jedna osoba na tysiąc nie orientuje się w porę o oszustwie.(...)"
Więcej tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i tu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości