NIS 2010 czy FIS 2010
#1
Który z tych pakietów jest lepszy i dlaczego? Napiszcie za i przeciw dla każdego, czytam również opinie w innych tematach ale chcę je teraz zebrać w jednym miejscu.

NIS (Norton Internet Security), FIS (F-Secure Internet Security).
Odpowiedz
#2
Ratatui przecież dobrze wiesz dlaczegoSmile

NIS 2010:jest lżejszy,ma lepszą wykrywalność,lepszego firewalla jest bardziej bezobsługowy itp.itd.

F-Secure 2010-odcina od sieci przy odinstalowywaniu...dzisiaj w nocy mnie to spotkało...formacik lekarstwem na wszystkoSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#3
Ja bym z jednej strony brał F-Secure Internet Security bo posiada bardzo dobry silnik Boitdefendera w najnowszej wersji , dobry silnik skanujacy od spyware ad-aware+ F- Protai jeszcze tam swoje więc skutecznosc oparta na sygnaturachbedzie na wysokim poziomie. Mysle, ze jesli chodzi o Firewall to lepszy ma Norton ktory wlaczył do swojego pakietu Firewall Sygate bardzo prosty zarazem mocny Firewall. W tescie Matouseca tez jest wyzej od F-secura. Moduł AV dla mnie przemawia na korzyscFIS, zas zapora Nis wiec moze lepiej jakis skladakWink??
Odpowiedz
#4
LikwidatoR-jak może do Ciebie przemawiać? Używałeś F-Secure?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#5
Meir napisał(a):LikwidatoR-jak może do Ciebie przemawiać? Używałeś F-Secure?


To, ze Ty miales z nim problemy nie oznacza, ze ktos nastepny bedzie miałWink Jak pare osob z forum po przetestowaniu bedzie narzekalo na jego dzialania mozna powiedziec, ze jest ciulowy. Uzywalem chwile wersje 2009 strasznie obciazala kompa, wolny skan, ale wersja 2010 ma inny silnik, zmiejszono zapotrzebowanie na zasoby systemowe wiec sie nie wychylaj zbytnio ziiioommmGrin
Odpowiedz
#6
Przepraszam LikwidatoR...powiem inaczej:F-Secure 2010 może skoczyć na pompkę NIS 2010...mam nadzieję,że teraz Cię bardziej przekonałemTongue?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
Nie przekonałeś mnie tym stwierdzeniemWink Uważam ,że moduł Av ma F-Secure lepszy, Firewall na korzyść Nisa, dlatego wolalbym skladaka lub inny pakiet jednoczesnie z bardzo dobrym Firewallem i Av czyli OA+ lub KISSmile
Odpowiedz
#8
uważam że firewall jest lepszy w Nortonie ale cała reszta lepsza w F-Secure
Odpowiedz
#9
Które to testy potwierdzają Twoją teorię Dozamet1 ?
Bo jakoś nie mogę znaleźć ...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#10
Dozamet1 napisał(a):uważam że firewall jest lepszy w Nortonie ale cała reszta lepsza w F-Secure


jakos testy mowia co innego, wszystko av - fw jest lepsze w nortonie Grin
Odpowiedz
#11
Testy mają to do siebie, że są syntetyczne.
Odpowiedz
#12
tekst roku normalnie Grin
Odpowiedz
#13
Czullo zmień sobie nick na: ciullo. Będzie pasowało. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej nic nie pisz. Najlepiej przetestuje NIS i FIS i zobaczę, który program lepiej u mnie działa.
Odpowiedz
#14
Ratatui nie denerwuj się...przecież Ci napisałem który pakiecik jest lepszy...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#15
LikwidatoR napisał(a):Nie przekonałeś mnie tym stwierdzeniemWink Uważam ,że moduł Av ma F-Secure lepszy, Firewall na korzyść Nisa, dlatego wolalbym skladaka lub inny pakiet jednoczesnie z bardzo dobrym Firewallem i Av czyli OA+ lub KISSmile


Zgadzam się z Tobą. Ale i tak wziąłbym NISa. Z pewnością lżejszy i prostszy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości