Returnil Virtual System 2010 - finalna wersja
#21
Cytat: No dobra...patrzę i oczom nie wierzę, że narzekacie na zużycie procesora

Tez sie dziwię.
Nawet kiedy testowałem wersje beta to z uzyciem zasobów cpu problemów nie było.
Natomiast moja rada co do uzywania tego programu.
1.Nie uruchamiac wirtualnego systemu w trybie awaryjnym.
2.Uzywać raczej tryb sesyjny
Odpowiedz
#22
Na podstawie manuala do programu znalazłem kilka ciekawych rzeczy, które wpływają na funkcjonalność programu i możliwe, że rozwiążą niektóre problemy. Otóż... dopiero po zarejestrowaniu programuuwalniane są niektóre opcje i możliwości:
Preferencje/Administracja - Hasła i Opcje
Preferencje/Virus Guard - Tryb zaawansowanej analizy szkodliwego oprogramowania, Polityka zbierania danych, Zdefiniuj listę wykluczonych, Wyślij kolejkę, Kwarantanna
Preferencje/Komunikacja - Automatyczne aktualizacje
Virus Guard - Ochrona w czasie rzeczywistym
Zord...to odpowiada na pytanie, czemu nie mogłeś dokonać aktualizacji i dlaczego to samo spotkało mnie Smile Dopiero niedawno wysłałem "żądanie" rejestracji.
Odnośnie...opcja "wyłącz wirtualny system w trybie awaryjnym" jest domyślnie zaznaczona w programie Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#23
Cytat: Odnośnie...opcja "wyłącz wirtualny system w trybie awaryjnym" jest domyślnie zaznaczona w programie

No jest,ale zawsze znajdzie sie ktos kto zechce spróbować odznaczyć.
Odpowiedz
#24
wyszła nowa wersja już bez dopisku rc
Odpowiedz
#25
OK dzięki...już mam Smile Wciąż czekam na zarejestrowanie...jakoś długo trwa i niestety nie da się przyspieszyć.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#26
Cytat: Wciąż czekam na zarejestrowanie...jakoś długo trwa i niestety nie da się przyspieszyć.

Sprawdź czy w firewallu nie masz blokady na plik RVSMON.exe
Masz OA,więc nie wiem czy ma podobna konfiguracje do OuP.
W tym drugim trzeba sprawdzic w Regułach aplikacji w następujacy sposób.
Odnaleźc ten plik,kliknąc Edytuj i orworzyc zakładkę Reguły sieci i sprawdzić czy sa tam wpisane zezwalajace reguły wychodzace do TCP i UDP.
Nieraz zdarza sie ze nie ma,więc trzeba je tam wstawić.
Oczekiwanie na rejestracje trwa minute,dwie.
Z tym ze uwaga.Radze potem skasowac fizycznie te wpisy bo ten plik bedzie łaczył sie z serwerem non stop.Blokada moze nic nie dac bo program jest na niskim poziomie.
Odpowiedz
#27
Nowa wersje RVS Home Free i Home Lux oznaczone wspólnym numerem 3.0.6517.4958-REL. Za majorgeeks.com zmiany w tej wersji:

" Virus Guard Definitions:
* Include latest definitions file in installer, to ensure that computer is protected right after installation, and to speedup the initial scanning
* Fixed downloading when proxy server is configured with authentication

Virtual System:
* Fixed corruption of System Restore points when System Safe is enabled. Third-party backup software will now work only when System Safe is disabled.
* Fixed lost GUI configuration when user folders reside on non-system disk
* Warn users before enabling System Safe if there is insufficient free disk space

Licensing:
* Simplified registration process right after product installation
* When GUI is password-protected, verify password before new license is requested, to avoid unconfirmed product edition changes
* Enhanced GUI to simplify password recovery and license recovery (for the editions that support these features)

Usability:
* Allow user to see the password reset immediately when it is available
* Display progress bar when Virtual Disk is mounted/dismounted

Stability - user''s feedback via Microsoft portals:
* Fixed service crashes when new updates are downloaded incorrectly due to internet connectivity problems
* Fixed crashes on logoff when some GUI screens are opened."

Sporo zmian, jak widać i chyba dość znaczących, bo poprzednia instalka dla wersji Free z nr 3.0.6299.4937 ważyła raptem 9,52 MB...tej najnowszej już 29,2 ?!
No tak...już wiem Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#28
jakie są wasze opinie o tym sofcie?,możecie mi dokładnie opisać jak go używać?,czy ma w sobie piaskownice,na jakiej zasadzie działa,czy trzeba używać oddzielnego antivirusa?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#29
programik rozbudowany - używałem shadow defender ale returnil jest dużo bardziej rozbudowany + AV i ostatnio czytałem, że można bez ponownego uruchomienia kompa włączyć/wyłączyć SessionLock - bardzo fajna funkcja - w SD wymagany jest restart kompa...
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#30
fajnie mam klucz z GAOTDna luxa ale program ogólnie nie dla mnie
Odpowiedz
#31
Panowie widzieli:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


?
Odpowiedz
#32
widzieli wiedzieli,teraz to wysyp licek jeśli chodzi o RVSGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin
Odpowiedz
#33
Kupiłem sobie nową grafikę i niestety SD nie radzi sobie kiedy to dodaję do wyjątku daną grę, jak ma się sytuacja w przypadku Returnila ? Posiada również listę wyjątków orazczy działa ona sprawniej niż w przypadku SD ?
Odpowiedz
#34
jak to sobie nie radzi moze dodajesz nie to co trzeba ?
Odpowiedz
#35
Dodaję do wyjątku cały katalog główny gry i niestety po ponownym uruchomieniu komputera, gra nie zapamiętuje ustawień + kasuje się zapis gry .
Odpowiedz
#36
to wyglada że gra trzyma te dane gdzie indziej
Odpowiedz
#37
Hmm, nie pomyślałem, w sumie racja Smile A czy ktoś z was mógłby napisać jak to jest z Returnilem ? Czy ogólnie sprawniejsza jest lista wyjątków ?
Niestety - dodałem do wyjątków katalog wDocuments and Settings gdzie zapisuje się stan gry, itp i nadal to samo Sad .
Odpowiedz
#38
VenomX...jedyna możliwość, jaka mi przychodzi do głowy...choć tego nie używałem, bo nie miałem potrzeby...to skorzystanie z panelu Narzędzia i z zakładki menadżer plików - jest tam opcja "zdefiniuj listę". Pliki i foldery dodane do tej listy będą mogły być zapisane przez Ciebie lub programy przy włączonym System Safe, a zmiany nie zostaną utracone po restarcie.
Ale UWAGA!
Returnil rozpoznaje każdy plik i folder jako unikalny obiekt -z tej listy również -więc musisz dodawać osobno folder i osobno każdy plik, który chcesz zmieniać...nie da się dodać folderu i całej jego zawartości! I jeszcze jedno o czym piszą w pliku pomocy...mogą to być zmiany tylko określane jako "non-registry changes". Więc zapisy stanu gry, aktualizacje zabezpieczeń powinny się dać skutecznie dodać...gorzej chyba z plikami tymczasowymi programów, bo jak je niby namierzyć i dodać do listy?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#39
Dzięki .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości