Avast świętuje
#1
"ALWIL Software z przyjemnością ogłasza, że wielokrotnie nagradzany program antywirusowy avast! świętuje ponad 80 milionów zarejestrowanych użytkowników (...)"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
To jest na ich stronie od ok pół roku Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#3
ichito napisał(a):"ALWIL Software z przyjemnością ogłasza, że wielokrotnie nagradzany program antywirusowy avast! świętuje ponad 80 milionów zarejestrowanych użytkowników (...)"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nie pamiętam gdzie czytałem ten tekst ale pisało że Avira ma ponad 100 mln użytkowników.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#4
świętowanie świętowaniem, a słychać coś o nowej wersji Avasta 5 beta?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#5

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Plati napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dzięki Plati za przypomnienie o to mi chodziło Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#7
Czy ilość użytkowników świadczy o skuteczności? Czy wybierając zabezpieczenie będziemy się kierować modą? Raczej nie... Grin
Odpowiedz
#8
Jak widać ilość userów świadczy o skuteczności.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
tylko ciekawe jak oni to liczą avast liczy według zarejestrowanych a avira ?
Odpowiedz
#10
lukasamd napisał(a):Czy ilość użytkowników świadczy o skuteczności? Czy wybierając zabezpieczenie będziemy się kierować modą? Raczej nie... Grin


Wiele osób postępuje mniej więcej tak:

Małgosia --> Jaś: jakiego masz AV ?
Jaś --> Małgosia: Avasta
Małgosia --> Jaś: I jak się spisuje u Ciebie?
Jaś --> Małgosia: Świetnie, jestem z niego zadowolony
Małgosia --> Jaś: To i ja sobie go zainstaluję
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#11
zord napisał(a):tylko ciekawe jak oni to liczą avast liczy według zarejestrowanych a avira ?


Każdy user Aviry ma przypisany nr seryjny.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#12
tylko że ja np.jak instaluję avirę to za każdym razem piszę inne dane a w avast zawsze ten sam klucz
Odpowiedz
#13
Nie chodzi o dane jakie wpisujesz. Chodzi o klucz produktu. Help -> About Avira... -> License information.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości