PC Tools ThreatFire - nowe wersje
#41
Plati, starasz się dowieść, że Threat Fire to kompletnie nie udany produkt pełen wad i niedoróbek a Avira jest doskonała.
Odpowiedz
#42
Dla mnie TF jest, jak to ująłeś, "nieudanym produktem". U zwykłego użytkownika komputera, który kompletnie nie zna się na zabezpieczeniach owy programik w ogóle się nie sprawdzi dopóty, dopóki będzie miał porażającą ilość FP.

Na temat antywirusów już się wypowiadałem i nie chce mi się powtarzać.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#43
jeżeli o mnie chodzi to ja też uważam że TF jest produktem kiepskim i nie przydatnym dla mnie oczywiście
jeżeli chodzi o mnie mając DW i Avirę nie potrzeba już żadnego produktu poza FW
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#44
Pretensje do programu o to, że na najwyższym poziomie czułości pyta o nam znane programy są mało uzasadnione, bo dokładnie w ten sposób zachowująsię wszystkie programy typu HIPS póki ich się pod swój komputer nie ustawi...prawda Plati? A ten program ma również takie możliwości i jest to jedna z jego ról w komputerze. A tak na marginesie...masz najnowszą wersję, że tak kategorycznie wypowiadasz się o "porażającej ilości FP"? I śmiem twierdzić, że "zwykłego użytkownika komputera, który kompletnie nie zna się na zabezpieczeniach owy programik" może być jednak przydatny, o ile nie będzie dublował już działania innego programu.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#45
Bardzo dobry program, testuje od dzis i swietnie sie spisuje, aha jesli ktos testuje jakies wiry i pozniej tweirdzi ze TF ich nie zablokowal/usunal to radze zrobic reseta bo TF napewno go zablokuje a usuniety zostanie po restarcie, stestowane Smile
Odpowiedz
#46
Czullo...edytowałeś ustawienia zaawansowane, czy jesteś na domyślnych?
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#47
Jestem na domyślnych nic nie zmieniałem, poziom ustawień zalecany czyli 3
Odpowiedz
#48
Czullo chwali...trzeba przetestowaćSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#49
To ja też przetestuję. Usunę GW a wrzucę TF.
Odpowiedz
#50
jaki poziom najlepszy ?Żeby nie walił FP
Odpowiedz
#51
na 3 względnie 4
Odpowiedz
#52
Moim zdaniem 3-4.
Odpowiedz
#53
bo jak go miałem poprzednio to FF niby trojan
Odpowiedz
#54
poziom domyślny czyli 3, innych nie testowałem. W ogólnie nie zmieniałem żadnych ustawień programu. A wykrywalność ? sprawdźcie temat zbiór niebezpiecznych stron Grin
Odpowiedz
#55
twierdzi że nie mam AV i FW !Troszkę dziwne bo mam
Odpowiedz
#56
olej to okienko Grin Moze twierdzic ze nie masz nie ma znaczenia.
Odpowiedz
#57
Nowa wersja

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#58
W firmie PC Tools doszliśmy do przekonania, że tradycyjne skanery antywirusowe bazujące na sygnaturach działają mniej efektywnie niż kiedyś i mogą stanowić jedynie drugą linię obrony. Pierwszą powinna być ochrona behawioralna. Także od użytkowników wiemy, że ThreatFire sprawdza się jako pierwsza linia obrony, uzupełniana tradycyjnym skanerem bazującym na sygnaturach wirusów. Dlatego w programie ThreatFire 4.7 skoncentrowaliśmy się na zapewnieniu najlepszej ochrony behawioralnej i nie zawiera on skanera antywirusowego bazującego na sygnaturach.1

WIdac słaby był biznes z wersji pro skoro ją zlikwidowali
"# ThreatFire is now only available as free version; Pro version no longer available2
# Now supports Vista 64-bit and Windows 7 (32-bit and 64-bit)

Jak ktoś zainstaluje niechaj podzieli się info
Odpowiedz
#59
przy najwyższej czułosci nadal wali dziwnymi komunikatami

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#60
Mam oczywiście najnowszą wersję 4.7 Smile Lista zmian chyba pokrywa się ze zmianami dokonanymi już w wersji 4.6 może poza pełnym wsparciem dla W7 oraz systemów 64-bitowych...aha i opcja "Kill the proces" w komunikacie. Program wciąż niezmiennie lekki...zaledwie nieco ponad 6 MB ramu i 23-24 MB w pliku wymiany. Ustawienia mam na 4 i do tego ustawienia zaawansowane w postaci własnej listy aplikacji zaufanych, co ułatwia potem korzystanie z programu i pozbawia w części choć komunikatów.
Poza tym coś, na co nie zwróciłem wcześniej uwagi...bardzo szczegółowy raport pod nazwą "Dane czynności pliku", który można wywołać z okna komunikatu ostrzegawczego.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości