Szykuje się rewolucja w ochronie kompa
#1
macie tutaj link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


zaczyna się patrzenie krytyczne na antywirusy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#2
Uciekłem z tej strony bo reklama Liptona dusiła mi procesor. A tak to sensowny artykuł.
Odpowiedz
#3
polak900 napisał(a):macie tutaj link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


zaczyna się patrzenie krytyczne na antywirusy


Prędzej czy później musiało do tego dojść. My już o tym dawno wiemy Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#4
zbyszek napisał(a):
polak900 napisał(a):macie tutaj link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


zaczyna się patrzenie krytyczne na antywirusy


Prędzej czy później musiało do tego dojść. My już o tym dawno wiemy Smile


właśnie, właśnie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
łał interia amerykę odkryła............dawno już o tym było wiadomo.
Odpowiedz
#6
lunaticdreams napisał(a):łał interia amerykę odkryła............dawno już o tym było wiadomo.


to heise online to napisało pierwszy raz
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Dla mnie prawdziwa rewolucja to SD + GS .
Odpowiedz
#8
dla mnie samo DW
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#9
Dla mnie póki co to jeszcze AV+ FW + DW ale przyszłościowo będzie samo DW
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#10
Wiem to z doswiadczenia ze najwieksza bariera dot. zmiany metod zabezpieczen jest bariera ''psychologiczna'' tzw. nawyk/uzaleznienie, od danego produktu i gleboko zakorzeniona w podswiadomosci informacja wzmacniana przez media ze mimo wszystko ''tradycyjne'' formy ochrony powinny byc zainstalowane aby czuc sie bezpiecznie.
Powoli sie to zmienia, grunt to otwarty umysl na innowacyjne produkty i podejscie do kwestii bezpieczenstwa.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#11
Creer napisał(a):Wiem to z doswiadczenia ze najwieksza bariera dot. zmiany metod zabezpieczen jest bariera ''psychologiczna'' tzw. nawyk/uzaleznienie, od danego produktu i gleboko zakorzeniona w podswiadomosci informacja wzmacniana przez media ze mimo wszystko ''tradycyjne'' formy ochrony powinny byc zainstalowane aby czuc sie bezpiecznie.
Powoli sie to zmienia, grunt to otwarty umysl na innowacyjne produkty i podejscie do kwestii bezpieczenstwa.

dokładnie..........ach te przyzwyczajenia
Odpowiedz
#12
jestem za creer trafiłeś w samo sedno
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
Creer napisał(a):Wiem to z doswiadczenia ze najwieksza bariera dot. zmiany metod zabezpieczen jest bariera ''psychologiczna'' tzw. nawyk/uzaleznienie, od danego produktu i gleboko zakorzeniona w podswiadomosci informacja wzmacniana przez media ze mimo wszystko ''tradycyjne'' formy ochrony powinny byc zainstalowane aby czuc sie bezpiecznie.
Powoli sie to zmienia, grunt to otwarty umysl na innowacyjne produkty i podejscie do kwestii bezpieczenstwa.


Mojej matuli nigdy nie przetłumaczę, że są lepsze zabezpieczenia, według niej avast! jest naj naj i nie ma lepszego Tongue
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#14
mateusXz napisał(a):
Creer napisał(a):Wiem to z doswiadczenia ze najwieksza bariera dot. zmiany metod zabezpieczen jest bariera ''psychologiczna'' tzw. nawyk/uzaleznienie, od danego produktu i gleboko zakorzeniona w podswiadomosci informacja wzmacniana przez media ze mimo wszystko ''tradycyjne'' formy ochrony powinny byc zainstalowane aby czuc sie bezpiecznie.
Powoli sie to zmienia, grunt to otwarty umysl na innowacyjne produkty i podejscie do kwestii bezpieczenstwa.


Mojej matuli nigdy nie przetłumaczę, że są lepsze zabezpieczenia, według niej avast! jest naj naj i nie ma lepszego Tongue


Z biegiem czasu zmieni zdanie Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#15
Cytat: Jednym z pierwszych środków zaradczych dla tego problemu mają być integrowane przez wielu producentów systemy ochrony działające w chmurze; w tym przypadku wartość funkcji mieszającej (hash) konkretnego pliku jest sprawdzana pod kątem tego, czy w innym systemie ten sam plik nie został uznany za szkodliwy.


Warto zaznaczyć, że taka funkcja znajduje się w najnowszym Norton Internet Security 2010.
Odpowiedz
#16
i tak mu nie pomoże.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
A powiem Ci, że jak go miałem, że większość zainfekowanych plików oznaczał za pomocą własnie tej chmury...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#18
polak900 napisał(a):macie tutaj link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


zaczyna się patrzenie krytyczne na antywirusy


Chyba Yngve opiera swoją ochronę na SRP. O hipsach z piaskiem i wirtualizacji nie wspominają.
Odpowiedz
#19
polak900 napisał(a):i tak mu nie pomoże.


Polak900-pożyjemy zobaczymy...jak coś będzie nie tak to dam Ci znakGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#20
W komentarzach jest napisane że komputer sam się broni bo kosztował 5 kawałków.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości