Nowe języki w Avirze.
#1
Witam witam i o zdrowie pytam Tongue

Mam do przekazania informację o dostępności nowych języków w Avira AntiVir.
Od początku przyszłego roku w Avirze będą dostępne nowe języki: japoński i rosyjski-

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A Polski? Na polski w Avirze się nie zanosi i jak na razie go nie widać. Nawet w opisie wirusów nie ma polskiego - są za to inne, w tym rosyjski i japoński, które mają być dostępne -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jeszcze jak dodadzą ten japoński, rosyjski, a później rumuński i portugalski, to być może dopiero wtedy pojawi się język polski. Wnioskuję to po ilości języków w opisach wirusów i tę zależność.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#2
zal, aby nie zrobic polskiego po sasiedzku a taki japonski dali bez przesady, ewidentnie nie lubia polakow, nie doceniaja ilu polskich userow uzywa ich produktuSmile
Odpowiedz
#3
Polski rynek dalej nie jest w kręgu zainteresowania aviry. Czyżby ksenofobia?
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#4
Może Niemcy mają zbyt dobrą pamięć.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Pewnie uraz z II wojny swiatowej, mozedziadkowie lub pradziatkowie programistow Aviry zginelo z rak polakow gdy bronili sie przed niemcamiSmile
Odpowiedz
#6
totalnie mnie to nie interesuje dadzą to dadzą jak nie to nic
polacy i niemcy generalnie się nie lubią może to jest przyczyna
a może trzeba się przypodobać bogatszym krajom w pierwszej kolejności
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#7
Mnie tam Avira w EN nie przeszkadzała w ogóle.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#8
LikwidatoR napisał(a):Pewnie uraz z II wojny swiatowej, mozedziadkowie lub pradziatkowie programistow Aviry zginelo z rak polakow gdy bronili sie przed niemcamiSmile


Niemcy bronili się przed Niemcami? GrinGrinGrin
Odpowiedz
#9
Nasz język zapewne wprowadzą gdy wyjdzie wersja językowa dla Zimbabwe,Ugandy,Burkinafasso,

a co do naszych sąsiadów Niemców to ja ich wprost uwielbiam......................oczywiście gdy dostaję od nich euro
Odpowiedz
#10
adam_993 napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):Pewnie uraz z II wojny swiatowej, mozedziadkowie lub pradziatkowie programistow Aviry zginelo z rak polakow gdy bronili sie przed niemcamiSmile


Niemcy bronili się przed Niemcami? GrinGrinGrin


Polacy przed niemcami . Mimo zeadwersarzem byli Niemcy trochedostali w pape atakujac polakow przeciez nie sa niezniszczalni, niezniszczalnym jestem jaGrin
Odpowiedz
#11
Polacy jak trza dupkę spiąć i się bronić to są niezniszczalni Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#12
No nie jest kwestia ani ksenofobii ani chęć przypodobania się bogatszym...
Niemcy nigdy z nikim się nie liczyli...a nasz kraj zawsze uważali za coś gorszego...więc po co mieli by spolszczać Avirę...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości