Guard not active
#1
Próbowałem już wszystkiego ,odinstalowania programu,czyszczenia rejestru,naprawy przez instalke i nic,ciagle nie mozna aktuwować guarda,co jest grane???pomocy
Odpowiedz
#2
Ja tez tak mam, moze pomogloby wyczyszczenie rejestru takim specjalnym programikiem AVIRY do czyszczeina jej samej. Tylko niewiem gdzie go sciagnac
Odpowiedz
#3
Czyściliście rejestry programem jv16 PowerTools 2006 1.5.2.350.Jest tam także opcja dzięki,której można znaleźć i usunąć pozostałości po programie.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#4
czyscilem tym:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ale nic nie dało Sad Przyczyną problemów jest najprawdopodbniej program "AutoPatcher" zepsuło mi się również GG. Mam nadzieje że jest jakis spsób zeby odratować tą Avire bo bardzo ją polubiłem8)
Odpowiedz
#5
A przez przypadek nie masz syfu w kompie ??
wpuść loga z hijackathis i silnetrunner oraz po skanuj jakimś skanerem online (kaperscy)
[url]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[/url]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#6
Gdzie moge wkleic tego loga? robiłem skana AdAware i nic niema.
Odpowiedz
#7
Załóż temat w dziale pomocpo zainfekowaniu i wklej tam loga
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#8
bakaraka napisał(a):Próbowałem już wszystkiego ,odinstalowania programu,czyszczenia rejestru,naprawy przez instalke i nic,ciagle nie mozna aktuwować guarda,co jest grane???pomocy


tez to mialem,zaczelo sie po aktualizacji całkiem fajnym programem "AutoPatcher", na innych kompach nie sprawiał kłopotu na moim wykrzaczył. Nie działał mi explorer GG robiło błędy no i ... mój parasolek niechciał się otworzyć. W napadzie rozpaczy zauktalizowałem Windowsa za pomocą wbodowanych aktualizacji ( odziwo niechcial mi zapodać bardzo milego programiku "Genuine advantage tool"). Po restarcie patrzr:shock: Guard is active, naczy parasol sie rozłorzyłLol
Bukarak sproboj moze tez ci to pomoze

p.s. odposc sobie poprawke o numerze KB892130 Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości