Panda 2010 albo McAfee 2009 - opinie
#1
Siema. Używał ktoś z was Pandę 2010 albo McAfee 2009? Z góry dzięki za opinie. Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Szukanie nie boli.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Przejrzyj te opinie.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#3
Który z nichzainstalować?
Odpowiedz
#4
Aż taka desperacja ? Są lepsze programy niż te
DefenseWall HIPS v2.56 - Skuteczna Ochrona Przed Adware/Spyware/Keyloggerami/Rootkitami Smile
[Obrazek:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
Odpowiedz
#5
Mcaffe mialo w AV-TEST 99.9%program nie do roztrzaskania:d::;P;P;P;P;P HAHAHA ironia ONSmile
Odpowiedz
#6
Nie do mnie to tylko do kolezankiGrin. Ma licencje na te 2 programy. A jakie są lepsze co?
Odpowiedz
#7
Ja bym bral Pande. Po Mcafee dwa razy znajdowalem wirusy i to nie jeden czy dwa tylko kilkadziesiat (skanowalem Avira). Jednak faktem jest, ze Panda 2010 zwalnia troche otwieranie stron.

A cos innego? Kaspersky lub Avira. Wg mnie dwa najbardziej skuteczne programy aktualnie.
Odpowiedz
#8
No ja jak miałem pandę to też zwalniała neta i ogólnie komputerSad. Kaspersky może być też. Jest promocja na 180 dni tylko jakaś zaporka comodo albo OA do tego i gitara.
Odpowiedz
#9
a ja miałem Mcafee miałem go z neo był super jak się już skończył san avirą i czysto żaden anty wir nie jest skuteczny w 100% a najlepiej mieć piaskownice.
Wróciłem Smile
Odpowiedz
#10
McAfee to wystarczajaco dobry anywirus.W sygnaturach jego wykrywalność jest w granicach 99.1%.Czyli 0.6% gorzej niz avira.Gorzej wypada jesli chodzi o heurystykę(o połowe gorzej niz avira).Oczywiscie musi mieć wbudowanego i uaktywnionego artemisa ale wersja z 2009 juz ma
Odpowiedz
#11
Testy, testami..Na 2 komputerach znajomych instalujac Avire po Mcafee. O to co znalazlem:

1. Pełno spyware ponad 50.
2. Ponad 20 trojanow.

Dlatego ja u siebie bym juz go nie zainstalowal.
Odpowiedz
#12
ja też na parę razy skanując kompy znajomych znalazłem trojany w systemie
oczywiście skanowane było avirą
avira to avira
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
też znalazłem trojany w systemie skanując avirą tak się wkurzyłem że avirka wyleciała z hukiem z mojego systemu Tongue
Odpowiedz
#14
zord napisał(a):też znalazłem trojany w systemie skanując avirą tak się wkurzyłem że avirka wyleciała z hukiem z mojego systemu Tongue


skanowałeś avirą system ona znalazła trojany a później wyrzuciłeś ją z systemu
tak to mamy rozumieć
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#15
to były tylko avirowe trojany czyli czyste pliki Tongue
Odpowiedz
#16
to masz pecha do aviry
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
Cytat: Testy, testami.. Na 2 komputerach znajomych instalujac Avire po Mcafee. O to co znalazlem:
1. Pełno spyware ponad 50.
2. Ponad 20 trojanow.
Dlatego ja u siebie bym juz go nie zainstalowal.

Cytat: a też na parę razy skanując kompy znajomych znalazłem trojany w systemie
oczywiście skanowane było avirą
avira to avira


Testy testami.Fakt.Oczywiście zalezy na ilu plikach.
Ten o którym pisze o McAfee dotyczy dwóch milionów testowanych plików.
Więc policzcie (nie wiem jak was nazwać) ille tysięcy plików nie wykryła Avira,Panda i McAfee do tego dodaj ile FP ma który AV a potem piszcie te swoje dyrdymały
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości