Co lepsze - zapora systemowa czy zapora Aviry?
#1
Co jest lepsze, czyli skuteczniejsze?
Odpowiedz
#2
Avira ona ma jakieś procenty skuteczności a systemowa 0%
Odpowiedz
#3
jabym obstawiał że aviry ale do ideału jej jeszcze sporo brakuje
doskonale współpracuje avira free np z pctools który jest o niebo lepszy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
No niby tak, ale wolałbym av+fw w jednym pakiecie.
Odpowiedz
#5
Dobry AV+FW w 1 pakiecie to Kaspersky Internet Security 2010 (PL).
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
No tak, ale po co mi taki kombajn? U mnie komputer stanąłby dęba.
Odpowiedz
#7
Nie ma wyjścia. KIS albo NIS, jesli chodzi ci o pakiet.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#8
Plati napisał(a):Nie ma wyjścia. KIS albo NIS, jesli chodzi ci o pakiet.


dokladnie nie ma lepszych pakietow z z dobrym AV i Firewallem, chyba ze OA++ ale tam jest Ikarus i moga Ci falszywki przeszkadzac.
Odpowiedz
#9
adam_993 napisał(a):No niby tak, ale wolałbym av+fw w jednym pakiecie.


Jeżeli tak to z darmowych CIS a z płatnych KIS. Nawet mi się zrymowało.
Odpowiedz
#10
Mimo szybkiego rozwoju CIS, nadal jest to trochę niedopracowany produkt. Przy aktualizowaniu pobiera około 200 (dwieście) MB RAM! No i podatny na fp.
Odpowiedz
#11
adam_993 napisał(a):Mimo szybkiego rozwoju CIS, nadal jest to trochę niedopracowany produkt. Przy aktualizowaniu pobiera około 200 (dwieście) MB RAM! No i podatny na fp.


Piszesz o AV?
Nie jest tak źle, tylko pierwsza aktualizacja jest siermiężna a potem śmiga. Wykrywalność przyzwoita a FP nie ma za wiele. Do tego bardzo dobry HIPS i znakomity firewall. Dołożysz jeszcze piaskownicę a za pieniądze na pakiet możesz zrobić imprezę Grin
Odpowiedz
#12
FP? Hmm, jak włożyłem płytę z Ubuntu, to twierdził że Wubi to wirus Cool.

Ponadto av trochę taki zrobiony "na odwal się".
Odpowiedz
#13
adam_993 napisał(a):FP? Hmm, jak włożyłem płytę z Ubuntu, to twierdził że Wubi to wirus Cool.

Ponadto av trochę taki zrobiony "na odwal się".


Jeżeli jesteś taki wybredny, to Avira z OA, Outpostem lub Comodo Firewallem.
A jak nie chcesz robić imprezy to kup KISa Grin
Odpowiedz
#14
Kisa nie kupi bo mu muli na kompie, pisał wielokrotnie , że ma za słaby komp na ten pakietSmile
Odpowiedz
#15
Wiecie co? Wybrałem Avirkę bez fw i dodałem sobie PC Toolsa.
Odpowiedz
#16
bardzo dobry zestaw
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#17
HIPS nie jest super, ale mam dość klikania Allow i block.
Odpowiedz
#18
testuje sobie pctoolsa i jestem bardzo zadowolony
chodziło mi o prosty FW jako dodatek do DW i jest to według mnie bardzo dobry wybór
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#19
Zainstaluujcie na chwilę chłopaki SD lub Sandboxie i zobaczcie czy ten HIPS PCToolsa Firewalla, blokuje w ogóle wirusy.
Ktoś w Comodo Leak Teście zaliczył z tą zapora 70 pkt. Smile
Odpowiedz
#20
Ale mi o to chodzi! Fw i prościutki, podstawowy HIPS. Jestem świadom marnego wyniku w CLT.

Jurku, ostatnio gdzieś pisałeś że nie warto brać pod uwagę testu HIPS (chyba że coś pomyliłem - to przepraszam). PC Tools FW dla mnie nie ma zadania blokowania wirusów. On ma blokować intruzów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości