proces verclsid.exe
#1
Ktoś z was wie jaki jest związek między mnożeniem się tego procesu verclsid.exe w menadżerze zadań a zawieszaniem się windowsowych aplikacji? Za każdym razem gdy pojawia się ten proces, nie można otworzyć panelu sterowania, windows media player, czasem wiesza się nawet sam menedżer zadań.Często po naciśnięciu załóżmy windows media player sam proces jest obecny w menadżerze zadań ale aplikacja się nie otwiera. Dodam, że komputer jest czystySmile
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#2
Programik ten sluzy do weryfikacji obiektow COM zanim zostana uruchomione przez Windows Explorer. Nic zatem dziwnego, ze program ten bedzie uruchamiany bardzo czesto, tak czesto jak beda wywolywane obiekty COM.
I stąd te zawiechy czasami Smile
Program ten wyszedł z najnowsza poprawka o numerze KB908531 (MS06-015)
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#3
Tak, też to gdzieś wyczytałem, ale czemu niektóre aplikacje się zawieszają? proces widoczny w menadżerze a aplikacja się nie otwiera?
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#4
Ja mam wszystkie aktualizacje najnowsze ale takiego procesu nie widzę w menedżerze zadań u siebie
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#5
On właśnie się włącza, gdy aplikacja się zawiesza tzn. proces odpowiedzialny za aplikację się uruchamia a sama aplikacja się nie otwiera.
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#6
Dziwna sprawa. Ale nie wiem co i jak Smile.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#7
@Creer, a ty się orientujesz?
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości