KAV2010+OAfree czy KIS 2010 ?
#1
witam,
właśnie tak zerkam na opinie na tym forum i ciekawi mnie co jest lepszym wyborem:
1. kaspersky antywirus 2010 + online armor free
czy cały zestaw
2. kaspersky internet security 2010

chodzi o to, że brat za niespełna miesiąc ma urodziny i chciałbym coś wykombinować i wpadłem z siostrą na pomysł by kupić mu jeden z tych zestawów.

proszę o krótkie za i przeciw?

ps. oczywiście zakładam, że online armor free bo wersja pro jest dość droga i w połączeniu z kav2010 dość trochę to wyjdzie, a jak wiadomo brat nie jest dla mnie tak ważny jak kochanka, której nie mamWink))))

pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#2
Mój zestaw to KAV 2010 + Online Armor Free. Jestem zadowolony z tego zestawu.
Używam już go jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł.
Skuteczny antywir + skuteczny firewall z Hipsem. Nic dodać nic ująć Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#3
Podobnie jak Zbyszek uzywamKAV2010+ OA tylko wersja płatnai spisuję się świetnie, mocna ochrona, system ładnie hula, necik tak samo nic nie obciąża. Co do KIS nie uzywałem w wersji 2010, tylko6, 7 i 8. Sugerując się testami Firewall z Hipsem Kasperskyego jest porównywalny z OA. Więc co nie wybierzesz będzie dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza , ze Kaspersky w tej linii produktów poczynił wyraźny postęp ze wczesniejsza wersjaWink
Odpowiedz
#4
Oczywiście,że KIS 2010-ochrona porównywalna-ale mniej muli kompa niż KAV+OA...poza tym pakiecik bardziej bezobsługowySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#5
Meir ja nie odczuwam mulenia PC przy KAV+OA Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#6
Zbyszek-napisałem-MNIEJ MULI niż KISSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#7
Oa jako Firewall tez jest latwy w obsludze mimo , ze po ang. Jesli zna sie podstawy to nie bedzie sie mialo z tym programem problemow, chodz jesli sie chce miec wszytko w jednym, ale tez i skuteczny program to polecam tez kis. We wczesniejszych wersjach niesprawial problemu, latwy w obsludze wiec w tej wersji powinno byc podobnieSmile
Odpowiedz
#8
Meir napisał(a):Zbyszek-napisałem-MNIEJ MULI niż KISSmile


aaaa to sorry Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#9
No cóż, ja to bym w prezencie wolał dostać KIS niż KAV+OA freeSmile ale to ze zwykłej zachłanności, KIS jest po prostu droższym prezentem.

PS Ja na twoim miejscu powstrzymałbym się od wręczania OA freeSmile, jeszcze bratu się przykro zrobi
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#10
ignatiusdorn napisał(a):No cóż, ja to bym w prezencie wolał dostać KIS niż KAV+OA freeSmile ale to ze zwykłej zachłanności, KIS jest po prostu droższym prezentem.

PS Ja na twoim miejscu powstrzymałbym się od wręczania OA freeSmile, jeszcze bratu się przykro zrobi


30 zł różnicy to dużo ? Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#11
A to jest podchwytliwe pytanie Zbyszek?Smile czy chcesz się wdać w filozoficzną dyskusję o wartości pieniądza? Wiesz jak jest, dla jednego mało , dla drugiego wielka radośćSmile
NIS 2011, DefenseWall Personal Firewall 3
Odpowiedz
#12
Ja nie wdaję się w dyskusję Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#13
Ja polecam avira free i geswall free. 500 zagrożeń i zero wpadkiSmile. A za tą kasę kup mu coś innego. np. FlaszkęTongue . Szkoda kasy na platne antywirusy
Odpowiedz
#14
maximuss81 napisał(a):witam,
właśnie tak zerkam na opinie na tym forum i ciekawi mnie co jest lepszym wyborem:
1. kaspersky antywirus 2010 + online armor free
czy cały zestaw
2. kaspersky internet security 2010

chodzi o to, że brat za niespełna miesiąc ma urodziny i chciałbym coś wykombinować i wpadłem z siostrą na pomysł by kupić mu jeden z tych zestawów.

proszę o krótkie za i przeciw?

ps. oczywiście zakładam, że online armor free bo wersja pro jest dość droga i w połączeniu z kav2010 dość trochę to wyjdzie, a jak wiadomo brat nie jest dla mnie tak ważny jak kochanka, której nie mamWink))))

pozdrawiam Smile


Cześć maximuss81 !

Jeżeli chodzi o mnie, to wolałbym te pieniądze przeznaczyć na zakup czegoś innego z tego względu, że można również, stosując darmowe programy, zabezpieczyć komputer na najwyższym poziomie.
Dla przykładu, może to być GeSWall Freeware, HIPS - firewall z piaskownicą (odpowiednio skonfigurowany), lub Comodo Internet Security z Sandboxie.

Jeżeli jednak podjęliście stanowczą decyzję, to przy wyborze trzeba uwzględnić kilka czynników a mianowicie. Czy Wasz brat lubi grać w sieci, czy jest zaawansowanym użytkownikiem tego typu programów oraz, czy zna język angielski?

Jeżeli lubi grać w sieci, nie zna angielskiego i nie jest zbyt zaawansowanym użytkownikiem, to najlepszym wyborem dla niego będzie Kaspersky Internet Security.
W przeciwnym wypadku zestaw KAV i Online Armor Free może być, ze względu na cenę i bardzo dobry HIPS, lepszym rozwiązaniem.
Odpowiedz
#15
medeis napisał(a):Ja polecam avira free i geswall free. 500 zagrożeń i zero wpadkiSmile. A za tą kasę kup mu coś innego. np. FlaszkęTongue . Szkoda kasy na platne antywirusy


Jak ma ochotę kupować oprogramowanie to niech kupuje. Co nam do tego Smile

Avira Free + GW - świetny zestaw. Miałem go i nie narzekałem Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#16
rozumiem!
wszystkim dziękuje za podpowiedzi! KAV2010+OAfree wygrał Wink)))


pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#17
zależy na jaki sprzęt i co będziesz na kompie robił?
ja bym zainstalowalAvire free + outpost free lub OA free + avira free- zestawiki na słaby sprzęt
na lepsze kompy może być KIS 2010 bo znacznie obciąża system.
Ale lepiej Avira premium + np OA
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#18
maximuss81 napisał(a):rozumiem!
wszystkim dziękuje za podpowiedzi! KAV2010+OAfree wygrał Wink)))


pozdrawiam Smile


No i dobry wybór Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#19
Co byś nie wybrał tak bedzie dobrze bo wybierałeś mocne zabezpieczeniaSmile
Odpowiedz
#20
Oooo, widzę @maximuss81, że trafiłeś na to forum z pewnej stronki Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości