Problem z odczytem płyt...
#1
Cześć Smile
Mam Vistę i dzisiaj chciałem zainstalować sterowniki do drukarki HP.
Włożyłem płytę, system pokazuje, że na płycie jest:

0 wolnych bajtów z 250mb i nie wyskakuje autoodtwarzanie, a gdy chce otworzyć płytę wyskakuje mi okno, w jakim formacie ma być płyta nagrywana :/
Coś się zwaliło...

Jak to naprawić ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#2
Przychodzą mi na myśl dwie rzeczy - może masz skojarzone w programie do nagrywania CD nagrywanie nowego nośnika w napędzie? A druga rzecz - a masz włączony autostart CD/DVD? Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#3
Tak autodtwarzanie jest włączone.. Nie mam żadnego programu do nagrywania płyt/.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#4
Nie znam Visty...może ten Windows ma swoją wewnętrzną funkcję nagrywania płyt? Podobna sytuacja jest na niektórych komputerach/laptopach z predefiniowanym dla nich systemem. Niektóre rzeczy są już zaimplementowane bez dodatkowych programów.
Poza tym WMP ma też możliwość-opcję chyba automatycznej kontroli i pytania się o nową płytę w napędzie.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#5
straight: może wylacz UAC na chwilę.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#6
Wyłacz autoodtwarzanie i sprawdź czy mozna ja otworzyc za pomoca Eksploratora.
Odpowiedz
#7
Po włączeniu autoodtwarzania dzieje sie to samo, dodam jeszcze, ze chcialem nagrac plyte.

Wsadzilem czysta i system wywalil komunikat, ze przyta jest chroniona przed zapisem.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#8
W takim razie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
#9
Według porady mam usunąc UperFilters i jeszcze jeden.. Niestety nie mam w rejestrze tych dwóch filtrów.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
Problem z dvd jest w viscie niestety dośc czesty.A naprawa wymaga cierpliwości o ile to nie sprzęt.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

od tematu "DVD via Vista"
Postaraj sie dopasowac swój problem do tam przedstawionych.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ale tu trzeba spełnic pewne wymagania.
Odpowiedz
#11
Dzięki zbycho problem rozwiązany Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#12
Cytat: Tylko nie wiem, czy to te porady, czy Instalacja SP 2

Tez nie wiem,tym bardziej ze informacje jakie o systemie udzieliłes były zerowe a na to ze ktos w viście moze nie miec aktualnego SP nie wpadłem.
Ostatecznie vista to przejsciówka między xp a 7,tak jak kiedys Me między 98 a xp.
Ten sam szajs.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości