CCleaner 2.23.999
#1
Wczoraj pokazała się najnowsza wersja bardzo znanego i uznanego programu do m.in. porządkowania dysków, czyszczenia śladów prywatności po aktywności w internecie oraz czyszczenia rejestru. Zmiany ze strony producenta
"CCleaner v2.23.999New
- Improved Opera 10 support for final release.
- Fixed the "No Disk" exception error.
- Fixed %ProgramFiles% bug in 64-bit Registry scanning."

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Dobry program chodź są lepsze, do czyszczenia smieciradzi sobie zdecydowanie lepiej niz do czyszczenia rejestru dlatego korzystam z JV16 power tools oraz Argente Registry Cleaner. Zwłaszcza ten 2 po Ccleanerze wyszyscił sporo błednych wpisów z rejestruSmile
Odpowiedz
#3
CC jest dobry do usuwania śladów po surfowaniu w necie oraz do kasowania niektórych tylko, zbędnych czy nieprawidłowych wpisów w rejestrze.

Ja czasem używam Eusing Free Registry Cleaner. Bardzo dobrze i bezpiecznie czyści rejestr. Jeżeli ktoś jest zafascynowany CC, to radzę wypróbować ten soft Smile
Odpowiedz
#4
Używałem kiedyś CC ale nie dokładnie czyścił rejestr. Zawsze pozostawały ślady po programach. Dobry to on jest do usuwania śladów buszowania po necie tak jak wspomniał Jurek.

Eusing Free Registry Cleaner też mogę polecić bo używałem go Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#5
Używam, będę raczej jeszcze używał bo nigdy nie zawiódł Wink
Odpowiedz
#6
Po surfowaniu oprozniac niczego nie trzeba pod warunkiem odpowieniej konfiguracji przegladarki.
Ja u siebie w operze mam ustawiona kasacje cookies oraz czyszczenie pamieci cache - automatycznie przy zamykaniu okna przegladarki.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#7
Testowałem go kiedyś na swoim kompie i mam z nim nie miłe wspomnienia, wywalił mi myszkę i klawiaturę a mam na bluetoothSad Może to był przypadek ale więcej nie próbowałem nim czyścić kompa. Ja używam RegSupreme pro i nigdy nie miałem z nim problemów:shy: A zawsze znajdował więcej błędnych wpisów niż inne programy tego typu.
Odpowiedz
#8
kkkss napisał(a):Testowałem go kiedyś na swoim kompie i mam z nim nie miłe wspomnienia, wywalił mi myszkę i klawiaturę a mam na bluetoothSad Może to był przypadek ale więcej nie próbowałem nim czyścić kompa. Ja używam RegSupreme pro i nigdy nie miałem z nim problemów:shy: A zawsze znajdował więcej błędnych wpisów niż inne programy tego typu.


CCleaner to Ci zrobił ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#9
zbyszek >>> Tak to onWink był sprawcą tego zamieszania a dodatkowo nie miałem przy sobie myszki i klawiatury na kabel więc wyobraź sobie jaki mi kłopot zrobiłSad
Może to był przypadek ale nie miałem, nie mam zamiaru testować go jeszcze raz.
Odpowiedz
#10
No to dziwne. Ja kilkakrotnie używałem CC ale nigdy nie miałem problemów jakiś Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#11
CCleaner moze nawet wiecej, w przypadku gdy np przywracacie system z kopi zapasowej/obrazu i w CC macie zaznaczona opcje Unused File Extension - kasuje - o ile sami klikniecie kasuj, wszystkie nieuzywane rozszerzenia, jesli kopia byla np sprzed pol roku to liczy to jako okres nieaktywanosci i kasuje po kolei obsluge rozszerzen w rejestrze doc, mp3, avi, mov, etc, etc...
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#12
Dobrze że już nie używam tego programu Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#13
Więc mówię może to był przypadek że wywalił mi myszkę i klawiaturę, nie mówię też że to zły program bo użyłem go tylko raz(i na tym pozostanę)! RegSupreme pro nie sprawia mi kłopotów więc jadę na nim.
Odpowiedz
#14
Creer napisał(a):Po surfowaniu oprozniac niczego nie trzeba pod warunkiem odpowieniej konfiguracji przegladarki.
Ja u siebie w operze mam ustawiona kasacje cookies oraz czyszczenie pamieci cache - automatycznie przy zamykaniu okna przegladarki.


Też mam Creer tak samo jak Ty ustawione w Operze ale okazuje się, że jeszcze coś zostaje i CC to usuwa Smile
Odpowiedz
#15
Macie dziwne doświadczenia z tym programem. Używam go od 4 lat i nigdy...NIGDY...nie spaścił mi komputera - w przeciwieństwie do porównywanego z nim Odkurzacza. Po prostu trzeba go odpowiednio ustawić, a nie klikać bez zrozumienia polecenia. Oczywiście, czyścicielem rejestru to on nie jest może dokładnym, ale i tak trzeba patrzeć, co proponuje do usunięcia - tak jest przecież przy każdym tego typu sofcie.
Chyba żadna przeglądarka nie usuwa po sobie śmieci...mam to samo przy Firefoksie, po nim też zostaje zawsze jeszcze jakiś badziew, który CCleaner wykrywa.
Inna sprawa, że na rożnych komputerach programy różnie się zachowują - dlatego nie używam czyścicieli produkcji Comodo Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#16
Mialem odkurzacza badziew, lepszy odniego CCleaner i to zdecydowanie.
Odpowiedz
#17
Odkurzacza kiedyś używałem ale nie polecam go. Miałem problemy z kompem później. Za dużo usuwał Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#18
No to mamy podobne "przeżycia mistyczne" z Odkurzaczem Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#19
Zresztą jak pamiętam to kiedyś było o nim głośno że jaki to on nie jest Wink.
Oczywiście same superlatywy. A w rzeczywistości to nadawał się do niczego.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#20
Było głośno i był bardzo promowany...bo polski. Ale sprawiał dużo problemów i jak dla mnie jego obsługa była bardzo nieczytelna. Kiedy go używałem, to nigdy do końca nie wiedziałem, co tak naprawdę się usuwa w trybie automatycznego czyszczenia.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości