Defense+ i DefenseWall - porównanie.
#21
Jurek napisał(a):Co do D+ i zapory Comodo to uważam że jest to jedno z najlepszych rozwiązań tego typu.


Skoro u Ciebie spisuje się dobrze to ok, ale ma też swoje poważne mankamenty. Mogę się założyć że niedługo zmienisz o nim zdanie.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#22
comodo 3.11 -będzie szybka zmiana
WIN11
Ventura
#23
Miałem raczej na myśli rezygnację z CIS na rzecz innego softu Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#24
Jurek mam dla ciebie prezent, plik jest bardzo interesujący ze względu na nazwę : Online Armor Firewall setup .Przekonasz się iż się myliłeś, może teraz przejrzysz na oczy i przestaniesz wypisywać herezje .

link :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


UstawiłemDenfese+na poziom paranoiczny, po uruchomieniu pliku nie otrzymujemy żadnego monitu a wirus robi swoje :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Raz otrzymałem informacje by móc zablokować proces jednakże trochę za późno w dodatku proces już był uruchomiony.
Zastanawiam się nad Online Armo r, może ktoś spróbowałby uruchomić ?
#25
ja idę spać jutro się tym plikiem pobawię
wrzuć go na jakiś normalny serwis np sendspace
WIN11
Ventura
#26
Nie zamierzam, plik waży 19mb za wolny mam upload, wrzucając na Rapida czekałem i czekałem...
#27
VenomX napisał(a):Raz otrzymałem informacje by móc zablokować proces jednakże trochę za późno w dodatku proces już był uruchomiony.
Zastanawiam się nad Online Armo r, może ktoś spróbowałby uruchomić ?


OA nie pokazał żadnego komunikatu, może dlatego ze uruchomiłem plik jako niezaufany i nie zainstalował się prawidłowo, ale proces był na liście.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#28
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Raz otrzymałem informacje by móc zablokować proces jednakże trochę za późno w dodatku proces już był uruchomiony.
Zastanawiam się nad Online Armo r, może ktoś spróbowałby uruchomić ?


OA nie pokazał żadnego komunikatu, może dlatego ze uruchomiłem plik jako niezaufany i nie zainstalował się prawidłowo, ale proces był na liście.

pabloss wrzuć ten plik na inny server
WIN11
Ventura
#29
Ten sam plik na sendspace:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#30
polak900 napisał(a):pabloss wrzuć ten plik na inny server


Ratatui był pierwszy Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#31
Ratatui napisał(a):Ten sam plik na sendspace:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



dzięki wielkie i dla ciebie Pablosss za chęci
WIN11
Ventura
#32
VenomX napisał(a): Jurek mam dla ciebie prezent, plik jest bardzo interesujący ze względu na nazwę : Online Armor Firewall setup .Przekonasz się iż się myliłeś, może teraz przejrzysz na oczy i przestaniesz wypisywać herezje .

link :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


UstawiłemDenfese+na poziom paranoiczny, po uruchomieniu pliku nie otrzymujemy żadnego monitu a wirus robi swoje :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Raz otrzymałem informacje by móc zablokować proces jednakże trochę za późno w dodatku proces już był uruchomiony.
Zastanawiam się nad Online Armo r, może ktoś spróbowałby uruchomić ?


Drogi chłopcze!
Wielokrotnie testowałem klasyczne hipsy Defense+ Comodo, Online Armor i Host Protection Outposta na najwyższym poziomie ochrony i ani razu nie doszło do zainfekowania systemu. Zdarzało się tylko czasem w starszych wersjach Comodo, że były śmieci w folderze Documents and Settings ale system nie był nigdy zainfekowany.
Nie twierdzę, że są to idealne programy, ponieważ takich nie ma i nawet DW, GW czy SD mogą ulec awarii i popełnić błąd.
Pomijając jednak sporadyczne przypadki, najlepsze klasyczne hipsy, podobnie jak te z piaskiem, zapewniają znakomita ochronę. Oczywiście jeżeli są odpowiednio skonfigurowane i używane.

Nie mogę sie doczekać na te wirusy, które ponoć zainfekowały system, pokonując D+ Grin

Plik "Online_Armor_Firewall_setup" co prawda tworzy nowy proces, który bez trudu można w D+ zablokować i wyłączyć ale nie dochodzi do zawirusowania systemu!
#33
Jurek , masz przedstawione wszystko czarne na białym, Defense+ pozwala aby proces załadował się w system, tak więc do czego/kogo pijesz ? Ponownie pokazujesz się ze strony przemądrzałego amatora, który chciałby być kimś na tym forum ale mu to nie wychodzi .Co mnie interesuje,że ty testowałeś i akurat natrafiłeś na wirusy , które Comodo blokował, tego wirusa D+ sprawnie nie blokuje tak samo jak i wielu innych zatem zakończ te swoje farmazony - to staje się już nudne, na upartego zawsze znajdziesz jakieś wytłumaczenie...Wink
#34
VenomX napisał(a): Jurek , masz przedstawione wszystko czarne na białym, Defense+ pozwala aby proces załadował się w system, tak więc do czego/kogo pijesz ? Ponownie pokazujesz się ze strony przemądrzałego amatora, który chciałby być kimś na tym forum ale mu to nie wychodzi .Co mnie interesuje,że ty testowałeś i akurat natrafiłeś na wirusy , które Comodo blokował, tego wirusa D+ sprawnie nie blokuje tak samo jak i wielu innych zatem zakończ te swoje farmazony - to staje się już nudne, na upartego zawsze znajdziesz jakieś wytłumaczenie...Wink


Jeszcze raz Ci cierpliwie wyjaśniam, że uruchomienie pliku "Online_Armor_Firewall_setup" w CIS, nie prowadzi do zainfekowania systemu.

Kolejny raz ponawiam również prośbę do Ciebie o przesłanie tych wirusów, które złamały ponoć ochronę w Defense+. Bardzo dobrze wiem, że tego nie zrobisz ponieważ to jest wypisywanie bzdur nie poparte faktami. Fascynacja SD chyba zupełnie pozbawiła Cie rozumu Smile
#35
Plik nie jest prawidłowo blokowany przez D+ gdyż wchodzi w rejestr i doskonale widnieje w managezdze zadan, tak więc po co robisz z siebie durnia ?
#36
Cytat:
GeSWall na domyślnym poziomie również zadaje pytania a dopiero po odpowiedniej konfiguracji się nie odzywa. Nie jest to jednak HIPS zbyt dopracowany i przyjazny użytkownikowi a na pewno niezaawansowanemu.


Jurekkażdy program ma swoje wady i zalety i tak można w koło macieja pisać o każdym programie zabezpieczającym wytykając mu wady i zalety.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#37
VenomX napisał(a):Plik nie jest prawidłowo blokowany przez D+ gdyż wchodzi w rejestr i doskonale widnieje w managezdze zadan, tak więc po co robisz z siebie durnia ?


Ty robisz z siebie kolejny już raz durnia. Nie ma sensu z Tobą dyskutować.
#38
Troszkę kultury Panowie. Nie ma sensu się spierać.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#39
Ubzdurałeś sobie, że D+ nie jest do złamania bo otworzyłem kilka wirusów i to jest ocena programu dla ciebie, fachowe podejście do testu Grin otwórz koło 100 a potem sprawdź logi a dalej będziemy mogli polemizować...Na ten czas pasuje gdyż rżniesz głupa i w żaden sposób nie da się przetłumaczyć ci nic do rozumu.
#40
VenomX napisał(a):Ubzdurałeś sobie, że D+ nie jest do złamania bo otworzyłem kilka wirusów i to jest ocena programu dla ciebie, fachowe podejście do testu Grin otwórz koło 100 a potem sprawdź logi a dalej będziemy mogli polemizować...Na ten czas pasuje gdyż rżniesz głupa i w żaden sposób nie da się przetłumaczyć ci nic do rozumu.


Robiłem testy w ciągu kilku lat, na kilkudziesięciu wirusach z użyciem najlepszych hipsów klasycznych i z piaskownicą i nic nie zainfekowało systemu.
Nie twierdzę, że są to programy nie do złamania ale pisanie w Twoim stylu, tak jak cytuje poniżej to idiotyzm, tym bardziej, że nadal się migasz od faktów czyli udostępnienia tych wirusów.

Cytat:
VenomX napisał(a):Od razu nie zainfekuje mając HIPS i to dobrze skonfigurowany, przekonałem się jednak iż ten w Comodo bywa zawodny, wczoraj wgrałem 20 wirusów i zablokował 15, podobno HIPS w Online Armor jest skuteczniejszy .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości