Defense+ i DefenseWall - porównanie.
#41
Mówisz , że robiłeś testy w przeciągu kilku lat ? Smile Dobrze , żyj z taką świadomością , że D+ jest nie do złamania - powodzenia .

EDIT

Znalazłem to czego szukałeś - nie było trudno .
Paczuszka specjalnie dla ciebie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ustaw Defense+ na poziom paranoiczny po czym uruchom każde z plików.
Cała prawda na temat skuteczności Hipsa w Comodo :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Te 2 procesy działały były uruchomione .
Myślę , że w końcu skończysz się ośmieszać...
Comodo informował mnie o zmianach jednakże jak widać nieskutecznie blokował .
#42
Jurek napisał(a):Robiłem testy w ciągu kilku lat, na kilkudziesięciu wirusach z użyciem najlepszych hipsów klasycznych i z piaskownicą i nic nie zainfekowało systemu.


Może przedstawisz nam dowody potwierdzające Twoje słowa? Inaczej nikt Tobie nie uwierzy. D+ ma swoje wady co wykazał dobitnie Cree kilka postów wyżej oraz w teście Confickera.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#43
Pablosss napisał(a):
Jurek napisał(a):Robiłem testy w ciągu kilku lat, na kilkudziesięciu wirusach z użyciem najlepszych hipsów klasycznych i z piaskownicą i nic nie zainfekowało systemu.


Może przedstawisz nam dowody potwierdzające Twoje słowa? Inaczej nikt Tobie nie uwierzy. D+ ma swoje wady co wykazał dobitnie Cree kilka postów wyżej oraz w teście Confickera.


Pablosss - post wyżej - znalazłem wirusy dla Jurka Smile
#44
VenomX napisał(a): Pablosss - post wyżej - znalazłem wirusy dla Jurka Smile


Jestem ciekaw co na to Jurek Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#45
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a): Pablosss - post wyżej - znalazłem wirusy dla Jurka Smile


Jestem ciekaw co na to Jurek Smile


Jurek na to jak na lato Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#46
zbyszek napisał(a):Jurek na to jak na lato Smile


Jurka nawet nie przekonują dowody które zostały przedstawione a które dobitnie świadczą o tym że D+ jest jak najbardziej do przejścia a niektóre jego komunikaty mogą wprowadzać w błąd Smile
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#47
Jurek napisze, że antywirus mu wykrył/nie doszło do zainfekowania systemu/napisze coś na temat VenomXa lub nas, że go nie obchodzą nasze posty (niepotrzebne skreślić) Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#48
Defense+nie jest skuteczny w blokowaniu zwykłych plików malware, będę teraz testować OA...Mam nadzieje iż okaże się być lepszy a wtedy może skuszę się na niego...
#49
VenomX napisał(a): Defense+nie jest skuteczny w blokowaniu zwykłych plików malware, będę teraz testować OA...Mam nadzieje iż okaże się być lepszy a wtedy może skuszę się na niego...


a sam SD ci nie wystarczy?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#50
SD czyści system dopiero po ponownym uruchomieniu komputera a co jeśli dojdzie do infekcji a system będzie uruchomiony długi czas ? są różne wirusy o różnym działaniu, przez całą dobę mogą stać się dla mnie niebezpieczne .
#51
Plati napisał(a):Jurek napisze, że antywirus mu wykrył/nie doszło do zainfekowania systemu/napisze coś na temat VenomXa lub nas, że go nie obchodzą nasze posty (niepotrzebne skreślić) Smile


Też mi się tak wydaje że tak napisze Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#52
zbyszek napisał(a):A za tydzień zmieni zestaw Smile


Za tydzień to zmieni go na inny który zainstaluje po tym na który zmieni po tym który ma obecnie Grin
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
#53
zbyszek napisał(a):
Plati napisał(a):Jurek napisze, że antywirus mu wykrył/nie doszło do zainfekowania systemu/napisze coś na temat VenomXa lub nas, że go nie obchodzą nasze posty (niepotrzebne skreślić) Smile


Też mi się tak wydaje że napisze Smile


Już znamy scenariusz Grin Jurek za tydzień przerzuci się na OA Free, a jako powód porzucenia Comodo napisze: "Comodo jest zbyt skomplikowany dla amatora. Antywirus długo się aktualizuje. Przesiadam się na OA, ponieważ zaraz po jego instalacji mam wszystko optymalnie ustawione". Po czym po dwóch tygodniach znowu zmieni zestaw.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#54
hehehe Grin
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#55
Najpierw jakimś cudem wrzuciłem nie do tego tematu co trzeba, więc dodaję teraz już w odpowiednim:

Sprawdzałem u siebie i również proces jest uruchamiany... ALE tak jest w każdym wypadku - przy innych aplikacjach również pojawia się na liście.
Nie to jest jednak najważniejsze: procesy te zajmują u mnie około 100kb - może to tylko zarezerwowane miejsce? To że coś widnieje na liście procesów nie musi wcale świadczyć o tym, że jest uruchomione i może coś robić.

Oczywiście za każdym razem Defense wywala komunikat, jak zezwolę to ilość zajmowanej pamięci przez proces od razu idzie do góry.
#56
VenomX napisał(a):Mówisz , że robiłeś testy w przeciągu kilku lat ? Smile Dobrze , żyj z taką świadomością , że D+ jest nie do złamania - powodzenia .

EDIT

Znalazłem to czego szukałeś - nie było trudno .
Paczuszka specjalnie dla ciebie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ustaw Defense+ na poziom paranoiczny po czym uruchom każde z plików.
Cała prawda na temat skuteczności Hipsa w Comodo :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Te 2 procesy działały były uruchomione .
Myślę , że w końcu skończysz się ośmieszać...
Comodo informował mnie o zmianach jednakże jak widać nieskutecznie blokował .


Nie doczekałem się jednak na te pięć wirusów.

Uruchomiłem pliki przy D+ na poziomie bezpiecznym, ponieważ w takim ustawieniu używam go na co dzień.
Wszystkie uruchomione wirusy zostały skutecznie zablokowane. Jeden plik się nie uruchamia i nie tworzy żadnych procesów ani żadnych zmian w systemie.

AV Comodo wykrywa 9 wirusów w dwunastu plikach na niskim poziomie heurystyki a zapora blokuje połączenia internetowe.
#57
Dobra ściema - po co wklejasz tu obrazek z informacją Comodo ? przecież o niczym to nie świadczy, Comodo pokazuje monity ale jak już wcześniej wspomniałem skutecznie nie blokuje i sam o tym dobrze wiesz no ale widać lubisz rżnąć głupa zatem powodzenia . Chłopaki mieli racje...Dyskusja z tobą polega na tym iż cokolwiek bym ci udowodnił to ty będziesz dalej próbował mi wmawiać iż nie mam racji, jest to żałosna taktyka marnych ludzi, którzy są niewarci danej polemiki .
#58
VenomX napisał(a):Dobra ściema - po co wklejasz tu obrazek z informacją Comodo ? przecież o niczym to nie świadczy, Comodo pokazuje monity ale jak już wcześniej wspomniałem skutecznie nie blokuje i sam o tym dobrze wiesz no ale widać lubisz rżnąć głupa zatem powodzenia . Chłopaki mieli racje...Dyskusja z tobą polega na tym iż cokolwiek bym ci udowodnił to ty będziesz dalej próbował mi wmawiać iż nie mam racji, jest to żałosna taktyka marnych ludzi, którzy są niewarci danej polemiki .


Nie chcę używać mocnych słów pod twoim adresem. Na głupotę nie ma lekarstwa.
#59
Temat ten jest tematem zamkniętym . Następnym razem nie będę z tobą dyskutować po prostu nie warto z takim człowiekiem...
#60
Ok starczy tego... zamykam.
Wycieczki osobiste prosze zachowac na PW/IM
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości