Avast wykrywa virusa w pagefile.sys
#1
Tak jak w temacie avast wykrywa że plik pagefile.sys to wirus.A przecież to jest plik wymiany więc jak może być virem?
Odpowiedz
#2
to chyba nie ten dział Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
a no fakt ale kumpel chce szybkiej odpowiedzi i ja też przez pospiech nie dałem tematu gdzie trzeba
Odpowiedz
#4
A przy jakim skanie ? I przydałby się screen Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tu masz temat Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#5
przy gruntownym i ze skanowaniem archiwów.Screen zaraz podam bo zapuścił skan od nowa
Odpowiedz
#6
w awaście to normalne jak miałem avasta lata temu Tongue to też wykrywał mi wirusa w pliku stronicowania takie są uroki tego programu
Odpowiedz
#7

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#8
weź tego wirusa prześlij na VT zobaczymy wyniki

i przeslij od razu do labu aviry

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#9
ale on ma 400mb
Odpowiedz
#10
Dozamet1 napisał(a):Tak jak w temacie avast wykrywa że plik pagefile.sys to wirus.A przecież to jest plik wymiany więc jak może być virem?


Niech kolega zainstaluje sobie darmową Avirę i nią przeleci kompa. Jak wykryje w tym pliku wira to znaczy że coś jest nie tak.
Wydaje mi się że to może być FP Avasta
Kiedyś u mojego kumpla Avast wykrywał wirusy w jego własnych utworzonych plikach AutoCada z projektami. Wszystkie pliki AutoCada były wg Avasta zainfekowane.
Jak się okazało później były to FP
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#11
OK jak avira nic nie znajdzie to niech avasta oleje
Odpowiedz
#12
jeżeli plik nazywa się dokładnie pagefile.sys beż żadnych dodatkowych rozszerzeń to na pewno fp jak pisałem wcześniej błąd z którym avast nie może sobie poradzić od lat
Odpowiedz
#13
Ewentualnie daj jeszcze skanowanie skanerem online ESET lub Kasperski całego dysku lub tylko tego pliku podejrzanego. Jak one wykryją to jest wirus na bank

Avast jest cholernie podatny na FP
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#14
napisał że skaner ESET nic nie wykrył!
Odpowiedz
#15
Dla pewności jeszcze niech sprawdzi Kaspersky File Checker ten plik. Jak i on nic nie znajdzie to bankowo FP Avasta
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#16
skasuj plik i zrestrtuj komp utwórz nowy:shy: może zawierać wirusa i dlatego
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości