PC Tools Frewall Plus 6 - nowa wersja stabilna
#1
Niedawno gdzieś tu wspomniałem o wersji beta zapory PC Tools oznaczonej numerem 6. Od wczoraj oficjalnie już istnieje wersja 6 jako stabilna.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Najważniejsze funkcje programu PC Tools Firewall Plus:
* Ukrywa komputer przed hackerami działającymi w Internecie.
* Zapewnia precyzyjną kontrolę nad ruchem przychodzącym i wychodzącym.
* Łatwa obsługa: program zaprojektowany z myślą i o specjalistach, i o nowicjuszach
* Zaawansowane reguły chroniące komputer przed najbardziej znanymi atakami
* Umożliwia opcjonalne zabezpieczenie reguł i ustawień hasłem.
* I najważniejsze jest darmowy - bez kruczków, haczyków, ograniczeń funkcjonalnych czy czasowych.
Ale jak wiadomo pełną i skuteczną ochronę zapewnia w połączeniu z programem Spyware Doctor.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
Byle nie bylo problemow z niektorymi programami i systemem po zainstalowaniutego Pc TOLLSA. Probowal ktos ta 6??
Odpowiedz
#3
Ja nie próbowałem i nie spróbuję Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#4
może wynik w matousecu im się podniesieGrin
Odpowiedz
#5
O wersji beta czytałem gdzieś opinię, że lepszy niż OA...ale nie sprawdzałem Smile Znalazłem wykaz zmian (na stronie producenta się nie doszukałem)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i opinie na Wildersach...dość pozytywne reakcje na nową wersję

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
Lepszy niz OA to musieli by milowy krok wykonac do przoduSmile
Odpowiedz
#7
LikwidatoR napisał(a):Lepszy niz OA to musieli by milowy krok wykonac do przoduSmile


Szlagier tygodnia GrinGrinGrin
Odpowiedz
#8
ichito napisał(a):O wersji beta czytałem gdzieś opinię, że lepszy niż OA...ale nie sprawdzałem Smile


To jak znajdziesz tę opinię to podrzuć linka. Chętnie poczytam i się pośmieję z tych bzdur. Ciekawe kto jest ich autorem. Może nowy PC Tools jest jeszcze lepszy niż płatny OA
lol
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#9
Najpierw musieli by poprawic kontabilnosc z systemem i programami bo robi konflikty dosc czesto, skutecznosc, obciazenie swoja drogaSmile
Odpowiedz
#10
Panowie a ktoś to testował?, bo być może jest lepszy od darmowego OA, ostatecznie to nowa gałąź, więc poczekajmy na profesjonalne testy a wtedy będziemy mądrzejsi.

No ale ja mam sentyment do tej zapory, miałem ją kilka lat i nigdy nie sprawiała mi kłopotów.
Odpowiedz
#11
ja właśnie testujeSmile na razie stabilnie działa
prosta jak konstrukcja cepa ta zapora
lepszy od OASmile wolne żarty nie ma przecież np Hipsa pctools
zobaczymy za parę dni
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
OA nadrabia hipsem w testach a tak IN|OUT dziurawy jak sito
Odpowiedz
#13
polak900 napisał(a):
p!otr@$ napisał(a):OA nadrabia hipsem w testach a tak IN|OUT dziurawy jak sito


bez komentarza


jak wyżej

Gnome
O ile mnie pamięć nie myli to masz przecież płatną wersję OA z promocji na GAOTD więc po co ci takie wynalazki jak PC Tools ? Smile
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#14
p!otr@$ napisał(a):OA nadrabia hipsem w testach a tak IN|OUT dziurawy jak sito


masz jakis dowod na to bo wierzyc mi sie zbytnio nie chceSmile
Odpowiedz
#15
po kilku restartach paru ustawieniach jeststabilnie i mało zasobów zjada około 10 mega
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#16
Uruchomiłem 3 wirusy z MBAM zatrzymał jednego, informacja była mało zrozumiała raczej użytkownik nie jest w stanie domyślić się , że plik , który jest blokowany to malware,resztę wpuścił i o nic nie zapytał .
Odpowiedz
#17
VenomX napisał(a):Uruchomiłem 3 wirusy z MBAM zatrzymał jednego, informacja była mało zrozumiała raczej użytkownik nie jest w stanie domyślić się , że plik , który jest blokowany to malware,resztę wpuścił i o nic nie zapytał .


więc kiszka
Odpowiedz
#18
Firewall ostrzega że "szkodliwy" proces chce uzyskąc dostęp. Tak było przynajmniej w v5.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#19
polak900 napisał(a):
p!otr@$ napisał(a):OA nadrabia hipsem w testach a tak IN|OUT dziurawy jak sito


bez komentarza


jak bez komentarza? to że większosć userów ma routery to myslą że ich porty są zamknięte, proponuje nie stosowac firewalla a efekt w testach ten sam PC flank itp. OA ma porty 80 i 445 otwarte, procesy punbustera do gryniema reguł bo ich nie wykrywa chodzi o połączenia.
Odpowiedz
#20
Dobra zapora dla amatora, dla mnie mało konfiguralna .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości