Wolfenstein - nowa odsłona
#1
Nie wiem, czy to temat na to forum, ale czemu nie spróbować? Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A swoją drogą...grywa ktoś tutaj w takie gry?Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#2
gralem w wolfensteina return to castleoraz Enemy TerritorySmile fajna gierka, chodz bardziej lubie Call Of Duty oraz Medal of HonorSmile
Odpowiedz
#3
RTCW to chyba była pierwsza tak klimatyczna gierka typu FPS...nie mówię o grach survival horror, bo te mnie nie bawią. Grałem w nią chyba z 5 razy Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
Ichito...gramy tylko w takie grySmile...moje ulubione:

"Call of Duty 2"
"Call of Duty 4"
"Assasin Cread"
"FEAR"
"Gears of War"
"Bioshock"
"Dead Space"
''Timeshift"
"Prototype"
"Left4Dead"
"GTA IV"-gdyby nie zje....optymalizacjaSmile

No i Polska klasyka:

"Infernal"
"Painkiller"

"Wolfensteina"-kupiłem ale nie chce chodzićSmile...muszę ją zareklamowaćSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#5
Moje ulubione to wyczekiwane Diablo3
może pc trochę przystosuje Smile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#6
Gralem w diablo nawet,Fear tez gralem zajebista gra cos jak Doom 3 lub Queke 4Smile
Odpowiedz
#7
ichito napisał(a):Nie wiem, czy to temat na to forum, ale czemu nie spróbować? Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A swoją drogą...grywa ktoś tutaj w takie gry?Grin


Grałem kilka lat temu w Wolfensteina. Poza tym Hitman 2 i 3, Ghost Recon, Call of Duty 2 i 3, Medal of Honor,NFSpeedy, Collin McCree 2-3-4, Battlefield 2 głównie w sieci i wiele innych.
Ostatnio nie grywam, może już wreszcie z tego wyrosłem Smile
Odpowiedz
#8
A ja już myślałem, że jakiś nienormalny jestem Smile Moje ulubione - to raczej te starsze, ponieważ grałem w dziesiątki FPS-ów lepszych i gorszych wymienię te, które najbardziej zapadły mi w pamięci
Duke Nukem 3D (nikt mu nie dorówna Smile)
RTCW
No One Lives Forever (ekstra bondowski klimat Smile)
Unreal (ten z 1997)
Half-Life i Half-Life 2 (druga odsłona 4 lata temu zrobiła na mnie piorunujące wrażenie swoja grafiką i interakcją z otoczeniem)
Soldier of Fortune (gdzie tak "pięknie" można było odstrzelić nogę? - była brutalna okrutnie, jak na swoje czasy)
Far Cry (super złośliwe monstra i dowolność penetracji otoczenia)
DeusEx
Painkiller (podstawka i dodatek Battle out of Hell - mam "czarna edycję")
Serious Sam (oczywiście Smile)
Aha...zapomniałbym o XIII (za komiksową, świetną grafikę)
Trudno spamiętać i wymienić wszystkie...

Jurek...z tego sie nie wyrasta...czasem tylko o tym zapomina Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#9
ja to gram PES,Fiafa,Call of Duty, Medal of Honor, NFSpeedy, Collin McCree ,GTA SA a by chciało się GTA IV ale na razie brak funduszy
Odpowiedz
#10
ja gram w PES 2009, fifa 08, NFS Speedy, GTA IV i GTA SA i ostatnio nawet Crysis (ach to rzucanie kurami Smile

Dozamet jak ci idzie w PESach/FIFAch ?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
zazwyczaj to gram z kumplami a tak to lig nie gram.Ale potrafimy czasami z 10h łupać w PES,Fia
Odpowiedz
#12
szkoda że ja nie mogę grać online w PESa. Byśmy pograli może Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#13
my zazwyczaj gramy albo u mnie albo ja do kumpli idę i browarek itp i się przyjemniej gra .
Odpowiedz
#14
PES? Co to za gra? Pytam, bo nigdy nie gram on-line.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#15
ichito napisał(a):PES? Co to za gra? Pytam, bo nigdy nie gram on-line.


pro evolution soccer
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#16
No to jak soccer, to nie dla mnie Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#17
dobra gierka, fajna fizyka gry , tylko wkurzalo mnie we wczesniejszych wersjach nie wiem jak jets najnowszej ze firma Konami nie wykupulaod wielu klubów na licencjeprawdziwych nazw , są zmyslone w przeciwienstwe do FifySmile
Odpowiedz
#18
A ja nie gram w gry Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#19
LikwidatoR napisał(a):dobra gierka, fajna fizyka gry , (...)

Źle się strzela bramki. Trzeba liczyć na szczęscie, i bardzo lekko strzelic żeby zdobyć gola. U mnie większość strzałów ląduje na trybunach Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#20
na początku przez 10meczy z kumplem nie trafialiśmy w bramkę ale jak strzał się opanowało to po 8-8 było
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości