Geswall-mały problem i kilka pytań
#1
Witam używam geswalla jako piaskownicy razem z Avirą Free,cały zestaw za free,ale mam pytanie w sprawie geswalla,jak zmienić położenie tej literki ''''G'''',bo używam przeglądarki Google Chrome i znajduje się ona na ostatniej karcie na przycisku zamykającym zakładkę i nie wiem jak zmienić jego położenie....mam także pytanie w sprawie ochrony do geswalla wgrałem reguły Pro z forum i czy mam coś zmieniać w programie żeby chronił system przed malware?,mam ustawione wPolitycy Notification na enable for all resources,czy mam to zostawić czy lepiej zmienić?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#2
może mi ktoś pomóc?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#3
Co do tej literki "G" to chyba nie idzie zmienić. Ale nie jestem do końca pewien. Dobrze że wgrałeś reguły z wersji Pro. Policy Notification też mam tak ustawione u siebie.
Nie wiem czy masz ustawionego GW jako firewall. Jeśli nie masz to w temacie o GesWall jest napisane jak to zrobić. Możesz z tego skorzystać Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#4
baldys15 napisał(a):Witam używam geswalla jako piaskownicy razem z Avirą Free,cały zestaw za free,ale mam pytanie w sprawie geswalla,jak zmienić położenie tej literki ''''G'''',bo używam przeglądarki Google Chrome i znajduje się ona na ostatniej karcie na przycisku zamykającym zakładkę i nie wiem jak zmienić jego położenie....mam także pytanie w sprawie ochrony do geswalla wgrałem reguły Pro z forum i czy mam coś zmieniać w programie żeby chronił system przed malware?,mam ustawione wPolitycy Notification na enable for all resources,czy mam to zostawić czy lepiej zmienić?


Być może yngveznajdzie jakiś sposób na zamianę położenia ikonki G. Możesz użyć innej przeglądarki, to nie będzie problemu.

Ustaw sobie w GW "Auto-isolation, no pop-up dialogs".
W"Plitycy Notification" ja mam "Disable" i otrzymuję wyłącznie info o próbach dostępu do systemu.
Można również w regułach aplikacji ustawić "Auto- isolation, no pop-ups", wtedy HIPS nie będzie zadawał zbędnych pytań.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości