ZoneAlarm 2010
#1
Dostępne są już do pobrania produkty ZoneAlarm z serii 2010

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Interfejs kiczowaty, zobaczymy później jaki wynik w MatousecubedzieSmile
Odpowiedz
#3
O to nawet Antywirusa mają ? Nie wiedziałem. Pewnie skuteczność taka sobie bo nie jest nigdzie uwzględniany w testach
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#4
Posiada slaby silnik antywirusowy
Odpowiedz
#5
antyvirus na silniku kasperskyego jest jako ostatni nowy produkt się z nim ostał to kaspersky im dorzucił dwie technologie heurystykei IChecker/ISwift
Odpowiedz
#6
Ciekawe jak z ochroną HIPS .
Odpowiedz
#7
lol myslalem , ze ma silnik VBA32 eee pomylka mojaSmile
Odpowiedz
#8
Pozostaje mieć nadzieje że wraz z wydaniem nowej wersji zostanie znacząco poprawiona jakość.
Jeśli idziesz w górę to bądź miły dla ludzi, bo możesz ich spotkać jak będziesz spadać w dół.

Ochrona RealTime: Webroot SecureAnywhere + PC Tools FW + MBAM Pro oraz Adblock Plus i McAfee SiteAdvisor
Odpowiedz
#9
jedynie FW z tej firmy cokolwiek dla mnie znaczy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
miałem sobie przetestować ale po zainstalowaniu firewalla na win 7 system nie chciał się do końca załadować :/
Odpowiedz
#11
a darmówki nie ma?
Odpowiedz
#12
ZoneAlarm to dobry pakiet,używałem wcześniejszej wersji ponad 2 lata ,troche spowalniał komputer,ale system był bezpieczny,ciężko było załapać infekcję,AV Kasperky,firewall dobry,ogólnie pakiet jest wart zaufania i przetestowaniaSmile

P.S były gdzieś testy wcześniejszej wersji tego pakietu tzn był test AV i zajął czołowe miejsce razem z KasperskimSmile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]
AVTongueanda Cloud Antivirus
On Demand:MBAM Free,SuperAntispyware Free
IPS:Geswall+reguły Pro
System Restore:Comodo Time Machine
Win Worms Doors Cleaner, Seconfig
Odpowiedz
#13
Jeśli dopiero teraz dodali Heurystykei inne bajery od Kasperskyego to dawniej korzystali tylko z ich sygnatur wiec skutecznosc byla nizsza to pewne.
Odpowiedz
#14
wcześniej korzystali z własnej heurystyki Tongue zresztą we wszystkich płatnych wersjach jest też ich własny antyspyware
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości