Konkurs Wygraj Ashampoo WinOptimizer 26!
#1
Razem z firmą Ashampoo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Ashampoo WinOptimizer 26.

W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 licencji o łącznej wartości 1000 złotych!
[Obrazek: submit.png]
Zasady konkursu:


1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Ashampoo WinOptimizer 26.

2. Konkurs trwa do 12.11.2023 do godziny 22:00.

3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.

4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 7 dni (tj. 12.11.2023 22:00.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.

5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.



* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Odpowiedz
#2
Witam
Bardzo dobry Pakiet do optymalizacji ,naprawy i diagnostyki Windows.Proste i przystępne kategorie dają wgląd co i jak można ustawić.Dlatego chciał bym wygrać Ashampoo WinOptimizer 26 jeśli się uda Smile.

Ps. Dziękuję za zorganizowanie konkursu Smile.
Odpowiedz
#3
Przyznaję, szczęście mi dopisuje - udało mi się wygrać tutaj kilka programow.
Może i tym razem uda się - zgłaszam akces i dziękuję kol. @Mikołajowi za organizację konkursu.
Odpowiedz
#4
Biorę udział.
Przyda się taki uniwersalny soft do optymalizacji.
Odpowiedz
#5
Dziękuje Mikołaj za zorganizowanie promocji i możliwość uczestnictwa w niej

Chcę wygrać Ashampoo WinOptimizer, ponieważ jest to unikalne narzędzie do utrzymywania komputera z systemem Windows w najwyższej formie. Optymalizacja systemu nigdy nie była tak szybka, dokładna i bezpieczna.
Odpowiedz
#6
Coś wiadomo?
Odpowiedz
#7
Napisałem do Mikołaja
Odpowiedz
#8
Mam informację od Mikołaja (niestety jest trochę zapracowany)

Klucze zostaną rozesłane do wszystkich 4 szczęśliwców poprzez prywatna wiadomość, nie później niż do końca tygodnia.
Odpowiedz
#9
(14.11.2023, 20:21)tachion napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mam informację od Mikołaja (niestety jest trochę zapracowany)

Klucze zostaną rozesłane do wszystkich 4 szczęśliwców poprzez prywatna wiadomość, nie później niż do końca tygodnia.

Dziękuję  Wink
Odpowiedz
#10
Klucze zostały rozesłane do wszystkich zainteresowanych.
Odpowiedz
#11
Dziękuje Bardzo i gratuluje pozostałym zwyciezcom
Odpowiedz
#12
Bardzo dziękuje Smile
Odpowiedz
#13
Podziękowania Kol. Mikołajowi z konkurs i szczęśliwy los - choć konkurentow nie był komplet.

Czy ilość stanowisk jest ograniczona.?
Odpowiedz
#14
Klasycznie, na jedną licencję, trzy stanowiska.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości