Promocja O&O Defrag 25 Professional Edition za darmo
#1
Cytat:O&O Defrag Professional to uważany przez wielu użytkowników za jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do defragmentacji dysków twardych pracujących w oparciu o system Windows 11, 10, 8, 7, Vista.
Do najważniejszych cech programu zaliczyć należy funkcję automatycznej i samoregulującej defragmentacji systemu w tle, obsługę profili defragmentacji przeznaczonych dla stacji roboczych i serwerów, zaawansowany menadżer planowania optymalizacji systemu, monitor aktualnych prac widoczny w zasobniku systemowym czy zaawansowany system oszczędzania energii dla laptopów. O&O Defrag Professional oferuje także pięć różnych algorytmów defragmentacji systemu oraz możliwość aktywacji specjalnego wygaszacza ekranu. Narzędzie obsługuje wszystkie formaty plików obsługiwane przez system Windows w każdej konfiguracji i wielkości.

O&O Defrag Professional został wyposażony w proste kreatory defragmentacji, które szybko przeprowadzą użytkownika przez pełen proces konfiguracji i optymalizacji dysków twardych zainstalowanych w komputerze.


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Nie dla SSD M2 w moim laptopie.... Ale ogólnie ok
G DATA TOTAL SECURITY
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości