Promocja YubiKey 54% taniej przy zakupie 2
#1
Cytat:Klucz sprzętowy Yubico YubiKey 5C NFC
Yubico YubiKey 5C NFC to klucz sprzętowy USB/NFC, który służy do uwierzytelniania i dostarcza zaawansowaną ochronę przeciwko phishingowi. Co więcej, uniemożliwia przejmowanie kont w systemach informatycznych i usługach online. Oferuje silne uwierzytelnianie jedno-, dwu- i wieloskładnikowe.
Klucz sprzętowy Yubico YubiKey 5C NFC oferuje szerokie możliwości silnego uwierzytelniania przy pomocy komunikacji zbliżeniowej NFC lub portu USB-C. Ponadto urządzenie jest kompatybilne z FIDO2, dzięki czemu umożliwia logowanie bez hasła do wspieranych przez to rozwiązanie usług.
 

Weź 2 zapłać za 1 Grin

Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Promocja trwa tylko dziś
Odpowiedz
#2
Zamówione, miałem nie brać ale za 260 za wersje usb a plus usb c to dobra cena patrząc po ile one u nas chodzą Smile
Odpowiedz
#3
No mi veracrypt na 2 komputerze w offline wystarcza, ale komuś promo może sie przydać co goni z lapkiem po mieście.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#4
Ehhh, przegapiłem
Odpowiedz
#5
Dość szybko przyszły Smile

[Obrazek: wLVaL67.jpg]
Odpowiedz
#6
W kopercie to przychodzi? Bo zastanawiam się czy listonosz będzie dzwonił, czy zmieści się do skrzynki na listy.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#7
W kopercie z folią bąbelkową, bez problemu do skrzynki wejdzie.
Odpowiedz
#8
tak dobrze u mnie nie będzie, dostałem email, że dopiero wysłali, więc sobie poczekam.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#9
Ja brałem z wysyłka przez UPS.
Odpowiedz
#10
Ja też potwierdzam, że przesyłka dotarła już w poniedziałek Smile
Odpowiedz
#11
Dobre tempo, dzisiaj list przyszedł, więc nawet pocztą jest nieźle. Teraz muszę trochę czasu na spokojnie sobie to ustawić i przemyśleć strategię.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#12
Dzięki za udostępnienie
|

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

|
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości